....

Chyba na stránce: Dobrovolníkem pod horami Transylvánie! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/mezinarodni/1388-dobrovolnikem-pod-horami-transylvanie?autologin=1"

Dobrovolníkem pod horami Transylvánie!

Dobrovolníkem pod horami Transylvánie!

Rumunské skautské centrum Nocrich hledá dva české zájemce o devítiměsíční Evropskou dobrovolnou službu. Začátek již v lednu 2015!

Základna Nocrich je umístěna v malé vesnici pod horami nedaleko města Sibiu. Jednou z hlavních činností centra je zapojení se do života lokální komunity - dobrovolník tak bude mít příležitost vyzkoušet si práci s místními dětmi, pořádat pro ně workshopy a nejrůznější aktivity, podílet se na praktickém chodu základny a organizovat programy pro skautské skupiny, kteří do Nocrichu přijíždějí po celý rok - zejména však v létě, kdy se konají mezinárodní akce za účasti skautů z až desti zemí!

Komunikace probíhá v angličtině, zároveň je tu ale jedinečná možnost naučit se rumunsky! V rámci Evropské dobrovolné služby jsou dobrovolníkovi hrazeny veškeré náklady na ubytování a stravu - a také dostává malé měsíční kapesné ve výši 60 eur. Je tedy nutné počítat pouze s náklady na cestu.

Podrobné informace o dobrovolničení v Nocrichu naleznete v přiloženém souboru. V případě zájmu stačí poslat životopis a motivační dopis na adresu nocrich@scout.ro, a to nejlépe do 15. listopadu (je to však možné i později). Další dotazy rádi zodpovíme na international@junak.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 638x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu