....

Chyba na stránce: Užij si léto na Litevské skautské základně bez finančních starostí! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/mezinarodni/3901-uzij-si-leto-na-litevske-skautske-zakladne-bez-financnich-starosti?autologin=1"

Mezinárodní skauting

Užij si léto na Litevské skautské základně bez finančních starostí!

Před pár lety začala v Litvě fungovat skautská základna Scout Valley (v litevštině Skautų Slėnis). Kromě možnosti táboření nabízí mnoho různorodých tradičních i netradičních programů, mimo jiné třeba plachtění, kajaky a další vodácké aktivity.

Na základně pomáhá spousta dobrovolníků místních i zahraničních – a jedním z nich můžeš být i ty. Díky programu Erasmus+ se můžeš do Scout Valley vydat na krátkodobou Evropskou dobrovolnou službu: dva měsíce v létě strávíš pomocí s provozem základny a programy pro děti, pomůžeš s přípravou a realizací oslav 100 let litevského skautingu, najdeš zahraniční kamarády a zlepšíš si angličtinu. Kromě zajištěného ubytování a stravy budeš mít proplacenou cestu a kapesné (135 € na měsíc).

Dobrovolnické pobyty by měly proběhnout v termínech 25. 5. - 25. 7. 2018 a 9. 7.-9. 9. 2018, mírný posun termínů je po domluvě možný. Projekt je na dva roky, takže pokud máš letošní léto plné, můžeš se přihlásit i na příští rok.

Více informací ti ráda poskytne Pája Glosová přes volunteer@kapraluvmlyn.cz, přihlášky směřuj tamtéž.

Pavla Glosová

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1419x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu