....

Chyba na stránce: Tábory Boy Scouts of America - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/mezinarodni/jako-dobrovolnik-do-zahranici/3279-tabory-boy-scouts-of-america?autologin=1"

Tábory Boy Scouts of America

Tábory Boy Scouts of America

Tábory Boy Scout of America se skoro vůbec nepodobají našim táborům, možná jen v tom, že děti spí ve spacácích. Jestli chceš zažít úplně jiný skauting, než máme my v Česku a už ti bylo 18, neváhej a vyraz do Spojených států na zkušenou klidně na celé léto!

Na pár týdnů se staneš třeba plavčíkem, chovatelem nejrůznějších živočichů či učitelem střelby z pušky (o slepých nábojích se v USA nebavíme) a pomůžeš tím dětem při získávání odborek.

Dětí tam potkáš opravdu hodně. Systém se liší tábor od tábora, ale malí skauti na tábory často jezdí v týdenních cyklech, zatímco vedoucí zůstávají i 8 týdnů. Nemusíš se bát, že by tábory byly čistě chlapecké, tudíž že by holky nemohly jet. BSA jsou sice bývalá chlapecká skautská organizace, ale v současnosti už jsou členkami i dívky. A z holčičího pohledu je vlastně moc fajn být na táboře se skoro samými kluky ;). Moc hezky se o vás budou starat. Ale o kluky samozřejmě taky!

Za práci na táboře dostaneš ubytování, jídlo i kapesné, kterým buď pokryješ veškeré náklady nebo si pak půjčíš auto a objevíš Ameriku! Navíc pak budeš roky vzpomínat na večery u ohně, kdy ses snažil/a přeložit do angličtiny nějakou českou písničku a u toho jsi jedl/a opečený marsmallow s čokoládou v sušence.

Přihlašování na následující sezónu BSA probíhá v zimě. Více o BSA zjistíš zde a nebo napiš na international@skaut.cz! ;)

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 954x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu