....

Chyba na stránce: Máš zkušenost s vedením skautů, skautek? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/dle-vychovnych-kategorii/skauti-skautky/1350-mas-zkusenost-s-vedenim-skautu-skautek?autologin=1"

Máš zkušenost s vedením skautů, skautek?

Máš zkušenost s vedením skautů, skautek?

Jsi na škole nebo v zaměstnání a nemáš možnost působit u svého oddílu, ale rád by ses zapojil do užitečné práce v Junáku?  Předal jsi oddíl a rád zúročíš své zkušenosti a znalosti? Víš o někom schopném? Máš chuť do zajímavé práce a nadšení?

Pokud jsi alespoň na některou otázku odpověděl ano, tak určitě čti dál!

Chybí nám skautský odbor a potřebujeme zrevidovat skautskou stezku.

Tím, že nemáme pro tuto věkovou kategorii momentálně dostatek schopných lidí, velmi se zpomalila práce na řadě klíčových projektů. Kromě podpory stezky, také lidi do štábu Svojsíkova závodu, nemůžeme začít s přípravou Elixíru atd.

Hledáme velmi naléhavě schopné lidi, kteří mají zkušenosti s vedením týmů a s vedením krátkodobých i dlouhodobých projektů.

Určitě to může být příležitost zúročit své (nejen) skautské zkušenosti a dovednosti. Pracovat na skautské myšlence s řadou zajímavých lidí a mít možnost ovlivnit i věcí, které se nám možná při vedení oddílu nelíbili. V neposlední řadě také možnost něco nového a zajímavého se naučit. Časová náročnost bude samozřejmě vyházet z Tvých možností (třeba jen krátkodobé projekty) a v době elektronické komunikace ani nezáleží, kde bydlíš. Důležité je, jestli do práce s námi máš chuť a motivaci.

Je i řada drobnosti, které můžeme nabídnout: spolupráce s ostatními odbory, podpora výchovného zpravodaje VRJ, proplácení cestovních náhrad, členství v STS, technická podpora atd.

Neváhej a ozvi se nám, rádi poskytneme podrobnější informace či rozhovor.

Prosím upozorni na tuto možnost své známé skauty / skautky. Doporuč nám vhodné lidi ze svého okolí, my o nich nevíme!

Více informací na emailu: ludmila.hobzova@junak.cz.  Těšíme se na Tebe!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1145x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: