....

Chyba na stránce: Svojsíkův závod 2015 se blíží. Zaregistrujte svůj závod! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/dle-vychovnych-kategorii/skauti-skautky/206-svojsikuv-zavod/1531-zaregistrujte-svuj-zavod?autologin=1"

Svojsíkův závod 2015 se blíží. Zaregistrujte svůj závod!

Svojsíkův závod 2015 se blíží. Zaregistrujte svůj závod!

V roce 2015 se bude konat další ročník Svojsíkova závodu, pravidla zůstavají stejná a je nejvyšší čas zaregistrovat základní kola!

 

  • kladní kola se budou konat v termínu od 1. 3. do 12. 5. 2015  a mohou být jednodenní nebo vícedenní akcí (záleží na rozhodnutí pořadatele).
  • Krajská kola se budou konat od 26. 5. do 23. 6. 20015 a budou minimálně dvoudenní akcí.
  • Celostátní kolo se bude konat v září 2015 a bude víkendovou akcí.

Vše potřebné k organizaci závodu je zveřejněno na webu Svojsíkova závodu http://www.skautskezavody.cz. Naleznete zde pravidla,  popisy disciplín a variant závodu, databázi jednotlivých kol včetně rozšířené možnosti zveřejňování informací, přihlašování hlídek a automatické rozesílky informací.

Podstatné informace pro pořadatele

  • Registrace vašeho kola na http://www.skautskezavody.cz, zvol vlevo na liště „Přihlaste se“, což proběhne prostřednictvím skatuISu a již můžeš zadat informace k vašemu kolu (POZOR! musíš být administrátorem dané organizační  jednotky)
  • Dále v levé liště najdeš možnost "Pro zadání přihlášky nebo základního kola přejdi na Přehled kol". Vybereš svůj kraj a vpravo zelený odkaz "Založ postupový závod".
  • Informace pro pořadatele (např. popisy disciplín apod.) nejsou na webových stránkách přístupny účastníkům závodu, pouze zaregistrovaným pořadatelům.
  • Web závodu můžeš plně využít k informování o vašem kole závodu: vyvěsit informace k závodu, přihlášení hlídek, rozeslání informací přihlášeným hlídkám, vyvěšení výsledků, diskuse o daném kole …
 

Podstatné informace pro vedoucí oddílů

  • Základní kola ve vašem kraji naleznete na http://www.skautskezavody.cz
  • Vyberte si co nejdříve základní kolo, kterého se zúčastníte a zarezervujte si tento termín ve vašem oddílovém diáři
  • Pokud zde žádné kolo ve vašem kraji nebo oblasti není zaregistrováno, shánějte se u svého okresu nebo kraje, zda bude kolo Svojsíkova závodu pořádat a zkuste je požádat o co nejdřívější registraci kola na webu

 

Ludmila Hobzová
Kancelář ústředí Junáka

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1121x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: