....

Chyba na stránce: Žirafy - rádcovská setkání - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/dle-vychovnych-kategorii/skauti-skautky/skauti-skautky-podpora-radcu/radci-zirafy?autologin=1"

Žirafy - rádcovská setkání

Žirafy - rádcovská setkání

Rádcové a rádkyně potřebují prostor, kde se mohou potkat se svými vstevníky, které také vedou družinu, a který jim umožní „dobít si baterky“ a inspirovat se pro další činnost.

Tyto motivační rádcovská setkání by měla být na regionální úrovni (na úrovni kraje a jeho okolí). Protože podobný smysl naplňují i rádcovská setkání Žirafa, které jsou osvědčenou akcí už více než pět let (nyní probíhají už ve čtyřech lokalitách, více informací na www.skaut.cz/zi­rafa), dohodli jsme se jejich „značky“ využít a nabídnout její rozšíření včetně související podpory a zkušeností do zatím nepokrytých krajů.

Úkolem setkání není nahrazovat rádcovské kurzy, setkání je určené pro již fungující rádce. Žirafy by měly nabídnout kvalitní, zajímavou a velkou akci pro rádce, podobně jako například Elixír nabízí takovou akci vůdcům oddílů. Taková akce bude v budoucnu klíčová i z toho důvodu, že právě Elixír se bude stále více a více zaměřovat na kategorii vedoucích oddílů a bude opouštět nabídku pro mladší účastníky.

Cílem je samozřejmě mít dostupnou nabídku rádcovského setkání (ať už pod názvem Žirafa nebo jiným) pro každého rádce/rádkyni v celé republice.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2659x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu