....

Chyba na stránce: Nenechej si ujít Roverskou poradu už 2.- 4. března - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/rangers-a-roveri/3758-roverska-porada?autologin=1"

Nenechej si ujít Roverskou poradu už 2.- 4. března

Nenechej si ujít Roverskou poradu už 2.- 4. března

Chceš se aktivně zapojit a podílet se určování směru českého roveringu? Načerpat inspiraci, setkat se s rovery a rangers z celé republiky a s lidmi významně zapojenými do dění kolem RS? Pak je pro Tebe Roverská porada jedinečnou příležitostí, kterou si určitě nenechej ujít a přijeď 2.- 4. března do Olomouce.

Roverská porada

je akce určená pro rovery a rangers, kteří mají zájem o rovering, vůdce roverských kmenů a skupin a pro roverské zpravodaje. Účastníci mají možnost setkat se se členy Roverského odboru, zástupci roverských kurzů, akcí a táborů, redakcí časopisu Roverský kmen či ostatními zpravodaji.Roverská porada je výzva pro sdílení zkušeností, pro vznesení poznatků či připomínek k roverskému programu a dění kolem našeho roveringu. Program porady je plánován tak, aby se k němu mohli vyjádřit samotní účastníci a mohli je doplnit o témata, která je zajímají. Ať už se dostavíte nebo ne, dejte nám vědět co nejdříve jaké témata Vás trápí, zajímají a nebo jaké téma byste chtěli otevřít. Pište na ro@skaut.cz. Bez Vás to nezjistíme. Porada se koná vždy v sudá léta, kdy není celostátní setkání RS Obrok, a místem konání je vždy dobře dostupná lokalita – letos je jí Skautský dům v Olomouci.

Pojeď také!

Lidé, se kterými budeš mít možnost se na Roverské poradě setkat, diskutovat s nimi, poslouchat je a dávat jim zpětnou vazbu, jsou zapojeni do celostátního nebo regionálního roveringu – mohou Ti pomoci, inspirovat Tě nebo být Tvým vzorem. Skrze tyto lidi máš také možnost měnit směr českého roveringu. Přijedou a budou tam pro Tebe, tak toho určitě využij!
Přihlašování je již spuštěno a probíhá na webu porady. Zde také nalezneš všechny důležité informace, program a osobnosti, které se porady zúčastní. Postupně budeme informace doplňovat. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů se neváhej obrátit na Roverský odbor pomocí formuláře na webu nebo přímo na e-mail ro@skaut.cz.

Těšíme se na Tebe!
Za Roverský odbor Junáka

Pavel Martinek, Šmudla
šéf odboru 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 830x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: