....

Chyba na stránce: Sacculus konečně v prodeji! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/skautky-a-skauti/skauti-skautky-stare-stezky/213-sacculus/3930-sacculus-konecne-v-prodeji?autologin=1"

STEZKY A VŠE KOLEM NICH

Sacculus konečně v prodeji!

Doplňková hra ke stezce přichází v různých variantách. Vyberte si, která se Vám právě nejvíc hodí.

Sacculus je kouzelný váček, nad kterým v oblaku levitují barevné kamínky. Stvořil jej před mnoha lety mocný mág jménem Fegis. Nyní se o kameny z jeho váčku ucházejí dobrodruzi a hrdinky z celého světa…

Takhle začíná příběh, který uvádí hráče do hry. Ovšem ještě předtím, než se dozvědí jak pokračuje dál, je třeba učinit rozhodnutí jaký Sacculus si vlastně pořídit.

Možnosti jsou v zásadě dvě a obě mají své výhody:


Sacculus kreativ

Varianta kreativ obsahuje 9 základních hracích karet, kartu truhly, kartu oblaku, návod a krabičku ve které je vše uloženo. Ke hře je ještě potřeba 14 modrých, 14 žlutých a 14 zelených kamínků a hodí se také váček kam je ukládat. Ten kdo si pořídí variantu kreativ, může ke kamínkům a váčku přistupovat kreativně a vyrobit si je sám, přesně tak jak je chce, např. v rámci oddílového programu.
Tato nejlevnější varianta je vhodná pro hromadné oddílové nákupy při následném zapojení výroby zbývajících potřeb do oddílového nebo táborového programu, pro každého, kdo chce, aby jeho hra byla úplný originál a pro všechny, kteří jsou si jistí, že každou chvíli narazí na hráče s jejich vlastní herní sadou.


Sacculus standard

Ve variantě standard najdete vše co ve variantě kreativ, a to navíc ještě něco z toho dvakrát, tak aby bylo možno hned začít hru dvou hráčů – tedy 2× devět základních karet a dvě karty truhly, potom po jednom kartu oblaku, návod a krabičku. Navíc balení obsahuje i potřebné barevné kamínky (14 od každé barvy) a váček na kamínky. Varianta standard vyjde na 95 Kč.
Tato varianta je vhodná pro všechny, kteří chtějí hned hrát plnohodnotnou hru a nechtějí si sáček a kamínky vyrábět, pro ty, kteří chtějí hrát základní hru i s těmi, co nemají vlastní sadu (doma, na akcích pro veřejnost či náborech, ve škole…).


Sacculus – 1. rozšíření

V rozšiřujícím balíčku je 28 karet, které skauti/skautky postupně získávají za splnění jednotlivých bodů stezky. Balíčky se na www.skaut.cz/ob­chod prodávají v minimálním počtu 10 ks a jsou určeny pro vůdce oddílů, kteří z nich budou karty postupně rozdávat. 1. rozšíření vyjde na 35 Kč.


TÁBOR JE IDEÁLNÍ PŘÍLEŽITOST K ROZJETÍ NOVÉHO PROGRAMU VE VAŠEM ODDÍLE!!! POŘIĎTE STEZKY, NÁŠIVKY A SACCULUS PRO VŠECHNY VAŠE SKAUTY A SKAUTY!!! AKČNÍ BALÍČEK VÁM UŠETŘÍ PRÁCI A PENÍZE:


Co je ještě v nabídce

Zvlášť se dají pořídit kamínky  a váček. Celou nabídku naleznete v sekci Sacculus – skautská hra na skaut.cz/ob­chod.

Sacculus


Co se ještě vyplatí vědět:

  • Vyplatí se objednávat Sacculus na tábory – výborně se tam využije (obzvlášť verze kreativ) a je to praktické i finančně
  • S rozesíláním se začne 16.6., tábory byste tedy měli stihnout, objednáte-li včas, nejlépe již NYNÍ!
  • Akční balíček obsahuje všechno co je potřeba k rozjezdu nového programu (kromě materiálů pro vůdce) a je to pravděpodobně nejjednodušší a nejlevnější cesta, jak to pořídit.
  • Akční balíčky platí jen do vyprodání zásob (celkem je v akci 2400 balíčků) a do konce července.
  • Akční balíčky je možné pořídit s jedinou omezující podmínkou – musíte jich mít v jedné objednávce minimálně 5 (jakýchkoli, tj. lze kombinovat balíčky s různými stezkami apod) a nebo objednat za více než 1000 Kč, potom může být balíčků i méně než pět.
Za TDC
Břetislav Krejsa
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 257x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu