....

Chyba na stránce: Vánoční dárky pro oddíl? Pořiďte hru Sacculus, nikdy to nebylo možné tak levně. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/skautky-a-skauti/skauti-skautky-stare-stezky/213-sacculus/4247-poridte-darky-pro-oddil-nikdy-nebylo-mozne-poridit-sacculus-pro-oddil-tak-levne?autologin=1"

STEZKY A VŠE KOLEM NICH

Vánoční dárky pro oddíl? Pořiďte hru Sacculus, nikdy to nebylo možné tak levně.

Sacculus, doplňková hra ke stezce, je nyní v rámci velkého vánočního výprodeje v akci. Místo původní téměř stokoruny ji pořídíte za padesát, základní kreativní sadu a kartičky s rozšířením za pouhou desetikačku! 

Sacculus levně jako nikdy

Za padesát korun si můžete koupit kompletní herní sadu pro dva hráče včetně kamínků a váčku na úschovu hry! Pokud jste kreativní a chcete si vyrobit doplňky sami, základní sada "kreativ" vás vyjde jen na úžasných 10 Kč. Zvlášť se dají pořídit doplňkové sady k rozšíření také za 10 Kč a kamínky za 45 Kč. Celou nabídku naleznete v sekci Sacculus – skautská hra na skaut.cz/ob­chod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>> Přejít přímo na nabídku na skaut.cz/ob­chod <<

Sacculus

Tuhle fenomenální skautskou karetní hru určitě znáte

Sacculus je především motivační nástroj ke skautské stezce. Funguje to snadno, za splněné body stezky dostávají děti jednotlivé karty, které jim rozšiřují jejich herní fantasy svět.  Další informace o hře najdete na skaut.cz/sacculus.

Sacculus je kouzelný váček, nad kterým v oblaku levitují barevné kamínky. Stvořil jej před mnoha lety mocný mág jménem Fegis. Nyní se o kameny z jeho váčku ucházejí dobrodruzi a hrdinky z celého světa… (začátek příběhu, který uvádí hráče do hry )

Více informací v návodu:

Vánoce se kvapem blíží

Máme pro vás 68 skautských produktů za výprodejové ceny 10 nebo 50 Kč. To znamená slevy od 33 do 96%. Připravte se a pestrý mix všeho druhu, metodiky, beletrie, hry ke stezkám a další. Využijte toho a pořiďte do oddílu levně sympatickou vánoční nadílku! Pořiďte si také skautské PF a nahlédněte pro dárečky k Vánocům na skautském obchodě i mezi další kategorie! Vybírat máte z čeho, od milých drobností až po prémiové delikatesy. Vyberte si na: skaut.cz/obchod/vanoce.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1033x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu