....

Chyba na stránce: Hlasuj pro stezku v mobilu, vyhrajeme aplikaci za milion! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/skautky-a-skauti/skauti-skautky-stezky/4543-hlasuj-pro-stezku-v-mobilu-vyhrajeme-aplikaci-za-milion?autologin=1"

STEZKY A VŠE KOLEM NICH

Hlasuj pro stezku v mobilu, vyhrajeme aplikaci za milion!

 “Včelko, Mravenec ztratil stezku.”
“Tak to ho přejmenujeme spíš na Osla. Vždyť mu chybělo už jen pár úkolů k dokončení Cesty země, ale on sám si nepamatuje, které to byly.”

Cítíš s Mravencem a Včelkou? My taky. Proto jsme se rozhodli přihlásit se do soutěže o appku pro neziskovky, a to právě s nápadem stezky v mobilu. Vždyť s tím proklatým smartfounem tráví děti čím dál tím víc času, táhne je jako magnet, ať se nám to líbí, nebo ne. Tak proč ho nevyužít k něčemu smysluplnému? Rádcové by ve svém modulu hned viděli, co komu zbývá k vyplnění, a vůdcové by měli rychlý přehled, jak která družina v plnění stezky postupuje. “Včelko, koukám, že se vám nějak nedaří v oblasti Svět okolo nás. Můžu vám s tím nějak pomoct?” by tak mohlo snadněji zaznívat na oddílových radách.

Pokud ti to dává smysl, prosím pomoz nám vyhrát soutěž. Jdi na http://bit.ly/BlueberryProSKAUT, koukni na naše video a dej mu lajk. Sdílej ho s družinou, kamarády v dalších oddílech a upozorni je, že se počítají pouze lajky přímo na profilu Blueberry, nikoliv u sdíleného videa.

Pokud se sejde dost hlasů, probojujeme se do první desítky, ze které pak komise vybere tři finalisty, mezi kterými si Blueberry vybere na základě osobního pohovoru. Tak nám drž palce!

----------- EDIT 11.6.2019 --------------

S nápadem stezky v mobilu jsme se probojovali do finálové trojice. Do Blueberry jsme šli s perfektně připravenou prezentací, vytištěnými stezkami, vydali jsme ze sebe to nejlepší. Finální hlasování bylo velmi těsné a rozhodování velmi náročné, vývojářský tým si vzal extra čas na rozmyšlenou. Nakonec zvítězil Klub nemocných cystickou fibrózou, jejichž aplikace CF Hero pomáhá nemocným CF makat na sobě tak, aby mohli žít o kus lepší život. CF Hero moc gratulujeme a přemýšlíme, co s naším nápadem dál. 

Jaroslav Petřík (Australan)
koordinátor projektů

Barbora Tichavová (Rozárka)
zpravodajka pro program

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 582x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu