....

Chyba na stránce: Programátor pro generátor PDF s aktivitami do stezky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/svetlusky-a-vlcata/vlcata-svetlusky-stezky/3846-programator-pro-generator-online-stezky?autologin=1"

Programátor pro generátor PDF s aktivitami do stezky

Programátor pro generátor PDF s aktivitami do stezky

Připravujeme nový webový projekt Online generátor PDF s aktivitami do skautské stezky, který bude pomáhat stovkám skautských oddílů a ty můžeš být u toho, stačí se zapojit!

Cílem je vytvořit web, který vedoucím oddílů, rádcům apod. umožní vygenerovat PDF s aktivitami, které si mohou jako rozšíření skautské stezky členové vkládat do své stezky a postupně takové úkoly plnit. Web bude obsahovat určité množství aktivit připravených od ústředního programového týmu stezky a navíc bude umožňovat vedoucím doplňovat si další vlastní úkoly, které v oddíle se svými členy v rámci stezky chtějí plnit a plní.

Konkrétně by měl tedy web obsahovat seznam doplňkových aktivit do stezky, které bude možné zařadit vybírat z existujících či doplňovat další a ukládat si je do různých balíčků. Po výběru aktivit se vygeneruje PDF s jejich seznamem a záznamovými údaji v grafice a způsobu vyznačování plnění jako v nově revidované stezky. Kromě toho se k aktivitám vygenerují i metodické listy, které pomohou s řešením aktivity.

Pokud programuješ v PHP ve frameworku nette a chceš se podílet na vytvoření tohoto nového nástroje, který usnadní nejen oddílovým vedoucím práci s nově revizovanými skautskými stezkami, tak se k nám přidej. Na vyžádání můžeme zájemcům poskytnout podrobnější zadání i informace o celém projektu (případně část je přiložena níže v příloze).

Na projektu je možné pracovat nejen jako dobrovolník, ale také spoluprací za finanční odměnu na dohodu či fakturovat za dodané dílo. Projekt je pro nás velmi důležitý, a tak na něj máme vyčleněno jako na celek 20 až 40 tisíc Kč (záleží na míře zapojení, kvalitě odvedené práce, další spolupráci apod.)

Jako bonus získáš zkušenosti s prací v týmu (pro spolupráci využíváme github).


V případě zájmu piště na e-mail petra.meslova@skaut.cz nejpozději do 2. května 2018.

Meslová Petra
manažerka webových projektů

 

Další podrobnosti k zadání pro zájemce

V přiloženém souboru najdete podrobnější "zadání pro programátory", které může více ukázat, co vše a jak by měl web umět. Nejde o úplně všechny detaily projektu, ale může to pomoci k udělání si technické představy o budoucím řešení.


 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 881x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu