....

Chyba na stránce: Nováček - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/program/svetlusky-a-vlcata/vlcata-svetlusky-stezky/kouzelna-lucerna/novacek?autologin=1"

Nováček

Nováček světlušek a vlčat

Nováček pro světlušky a Nováček pro vlčata představuje skauting. Pěkně od začátku, srozumitelně a pastelkově. Kromě informací v něm najdeme i celou řadu úkolů na kterých si nováčci důležité věci sami vyzkouší.

Nováčky je samozřejmě možné stáhnout.

Nováček  
Nováček vlčat Průvodce vstupem do oddílu pro vlčata. Vlk Akéla provádí vlče vším, co potřebuje vědět.  Kupte si.
Nováček světlušek Průvodce vstupem do oddílu pro světlušky. Pes Brok provádí světlušku vším co potřebuje vědět. Kupte si.
Nováček Čolka a Žabky Vodácký Nováček – úvod k „Plavbám“ a základní informace o tom jak to ve vodáckém oddíle chodí. Kupte si.

Kvůli důrazu na symbolický rámec u programu vlčat a světlušek byla vytvořena samostatná stezka zabalená do vodácké tématiky určená pro vodní vlčata a žabičky (ale i pro koedukované oddíly vlčat a světlušek). Jednotlivými díly Plaveb Čolka a Žabky se prolíná příběh dvou sourozenců, kteří tráví prázdniny u svého dědečká – námořního kapitána. Společně poznávají život na palubě a zažívají mnohá dobrodružství. Úkoly stezky jsou stejné jako u běžné stezky vlčat a světlušek, navíc jsou zde nějaké vodácké úkoly (označené kotvou). Součástí stezky je i Nováček pro vodní vlčata a žabičky.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 6810x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.