....

Chyba na stránce: Stojí před vaším střediskem nové výzvy? Přijeďte s nimi pohnout na HelpDesk! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/rizeni-a-organizovani/3002-stoji-pred-vasim-strediskem-staro-nove-vyzvy-prijedte-s-nimi-pohnout-na-helpdesk?autologin=1"

Stojí před vaším střediskem nové výzvy? Přijeďte s nimi pohnout na HelpDesk!

Stojí před vaším střediskem nové výzvy? Přijeďte s nimi pohnout na HelpDesk!

26. - 28. května 2017 se ve Slaným u Prahy uskuteční další ročník celostátní akce HelpDesk, která je určena pro celé vedení středisek, okresů i krajů. Domluvte se ve svých radách a zapište si ji do diářů!

Je nedlouho po sněmech, což je zpravidla přelom v činnosti jednotek, čas bilancování a odrazový můstek do budoucna. Zcela jistě před vámi stojí (staro)nové výzvy. Helpdesk vám chce pomoci najít způsoby, jak se s nimi popasovat a zvládnout je, chce posílit váš tým novou inspirací a energií.

V letošním programu půjdeme v jednotlivých tématech více do hloubky. Nabídneme vám programy související s řízením jednotky, personalistikou, mezilidskými vztahy, koncepčním myšlením a plánováním, podporou výchovné činnosti v oddílech, ale také řadu témat zaměřených na osobní rozvoj jednotlivce. Těšit se můžete také na páteční ples, kde můžete tužit vztahy i vlastní eleganci.

Co byste teď měli udělat?

  • Domluvit se na vaší radě, v jaké sestavě vyrazíte. Týmy z jedné jednotky budou mít výrazně zvýhodněný účastnický poplatek.

  • Zapsat si akci do diářů, aby ji nemohla vytěsnit nějaká jiná.

  • Sledovat událost Helpdesk 2017 na FB, nebo informace tady na Křižovatce, aby vám neuniklo přihlašování (únor) a další podrobné zprávy o akci.

Za tým Helpdesku 2017 se na setkání těší Štěnice, Lída, Rozárka, Karamela, Renča, Vrt a skvělý tým ze Slanýho!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 792x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu