....

Chyba na stránce: Hledáme šikovné výchovné zpravodaje k sestavení projektového týmu. Co ty na to? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/vzdelavani/2226-hledame-sikovne-vychovne-zpravodaje-pomozte-nam-najit-ty-spravne-lidi?autologin=1"

VZDĚLÁVÁNÍ


K dobrému vedení oddílu je třeba dobré a průběžné vzdělávání. To povinné, ale i další – rozvojové. Neváhej a ponoř se do něj, najdi si to nejlepší pro sebe nebo pro další členy vaší oddílové rady.

Hledáme šikovné výchovné zpravodaje k sestavení projektového týmu. Co ty na to?

Právě sestavujeme projektový tým pro podporu výchovných zpravodajů. Máte ve středisku inspirativního výchovného zpravodaje nebo někoho, kdo by se tomuto tématu rád věnoval? Někoho, kdo by se s námi rád zamyslel, co výchovný zpravodaj ke své práci vlastně potřebuje?

Napište o tom Táně, naší nové koordinátorce výchovných zpravodajů: tana.ondrasikova@junak.cz
 
Možností, jak se zapojit, je řada. Vyberte si podle své kapacity.
S Táňou se můžete sejít u dobré kávy a popovídat si o svých zkušenostech a vizích, můžete komentovat vznikající metodické dokumenty nebo se stát hvězdou videomedailonku. Že byste raději zorganizovali setkání výchovných zpravodajů? Čekáme na vaše nápady a rádi se necháme inspirovat.
 
Podpora činnosti výchovných zpravodajů je jedním z prioritních témat Strategie Junáka 2022. Za vaší pomoci chceme vybudovat síť aktivních výchovných zpravodajů a pomoci jim zorientovat se v jejich roli. Připravujeme metodiku, plánujeme pravidelná setkávání a vzdělávání pro zpravodaje. Tyto aktivity směřují k posílení výchovné podpory pro vedoucí oddílů a ke zvýšení kvality oddílové činnosti.
 
Těším se na vaše emaily, nápady a setkání u kávy.
 
Táňa Ondrašíková
koordinátorka projektu „Podpora činnosti výchovných zpravodajů”
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 772x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu