....

Chyba na stránce: Zajímáte se o inkluzi? Zúčastněte se diskusního a workshopového večera Respektující oddíl - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/vzdelavani/2431-prijd-se-dozvedet-respektujici-oddil?autologin=1"

VZDĚLÁVÁNÍ


K dobrému vedení oddílu je třeba dobré a průběžné vzdělávání. To povinné, ale i další – rozvojové. Neváhej a ponoř se do něj, najdi si to nejlepší pro sebe nebo pro další členy vaší oddílové rady.

Zajímáte se o inkluzi? Zúčastněte se diskusního a workshopového večera Respektující oddíl

 

Ahoj,

 

za necelých deset dní pořádá odbor Skauting pro všechny diskuzní a workshopový večer na téma Respektující oddíl. Pro nás v týmu je to bezesporu událost roku: do Skautského institutu bychom chtěli přivést všechny, kteří se zajímají o skauting pro všechny, inkluzi či respektující přístup a to buď přímo v oddílech, na kurzech, jinde v Junáku a nebo se jich toto téma prostě jen osobně dotýká a zajímá je.

 

Budu moc rád, když se tohoto večera zúčastníš. Pozvali jsme specialisty na vzdělávání, na inkluzi, zástupce základní školy a představeny budou i zkušenosti z konkrétního oddílu. Právě s nimi a dalšími, kteří dorazí, bychom chtěli společně hledat odpověď na otázku “Co přispívá k tomu, aby skautský oddíl mohl být respektující?” Každý kdo přijde, bude mít možnost se zapojit a pomoct s hledáním cesty, jak přinášet více takového přístupu do skautingu.

 

Přijď 14. dubna od 17.00 hod do Skautského institutu a zjisti, kudy by se Junák mohl vydat a jak tomu můžeš pomoci ty sám!


Vložený obrázek 1


A pokud tě zajímá respektující přístup ve skautingu a nemůžeš přijít, přidej se jinak! Tým SpV aktuálně nabízí několik možností jak rozvíjet inkluzivní prostředí v Junáku. Můžeš se zapojit do týmu a pomáhat ho udržovat v běhu, mít na starosti propagaci, koordinovat odborné poradenství nebo rozvoj v regionech. Jestli se necítíš na nic z toho, zapoj se ještě jinak: ozvi se nám, jak nás můžeš podpořit. Každá pomoc se totiž počítá!


Děkuji za pomoc a budu se těšit na viděnou,


Vítek Masopust - Job

šéf odboru SpV

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1438x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu