....

Chyba na stránce: Vyhněte se problémům na vzdělávacích akcích - zkontrolujte si kvalifikace ve skautISu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/vzdelavani/2467-vyhnete-se-problemum-pri-prihlasovani-na-vzdelavaci-akce-zkontrolujte-si-kvalifikace-ve-skautisu?autologin=1"

VZDĚLÁVÁNÍ


K dobrému vedení oddílu je třeba dobré a průběžné vzdělávání. To povinné, ale i další – rozvojové. Neváhej a ponoř se do něj, najdi si to nejlepší pro sebe nebo pro další členy vaší oddílové rady.

Vyhněte se problémům na vzdělávacích akcích - zkontrolujte si kvalifikace ve skautISu

S přechodem vzdělávací agendy do systému skautIS je více než kdy jindy důležité, aby měl každý člen Junáka - českého skauta ve svém profilu ve skautISu správně zadané získané kvalifikace a absolvence.

Některé z kvalifikací a absolvencí jsou podmínkou pro přihlášení či absolvování navazujících vzdělávacích akcí (např. vůdcovská zkouška je podmíněna dříve složenou čekatelskou zkouškou a absolvencí kurzu zdravotník zotavovacích akcí). SkautIS toto automaticky vyhodnocuje a kontroluje.

Chcete-li se vyhnout pozdějším problémům, kdy vás vzdělávací akce nebudou moci přijmout bez doložení těchto údajů ve skautISu nebo vydat dekret a zapsat získanou kvalifikaci (absolvenci), důrazně doporučujeme zkontrolovat si svůj skautISový profil, zda máte správně zadané všechny dřívější kvalifikace a absolvence. Jak už bylo mnohokrát komunikováno - odpovědnost si za to nese každý sám.

To samé doporučujeme i vzdělavatelům - chybějící kvalifikace (absolvence) může být problém při schvalování vzdělávací akce nebo zkušební komise. Nezapomínejte ani na možnost nechat si zadat relevantní civilní kvalifikaci (nutný scan příslušeného diplomu / osvědčení).

 
 

Když najdu problém...

 

Pokud vám nějaká kvalifikace / absolvence  ve skautISu chybí, přihlaste se do systému a klikněte u své osoby na záložku "Funkce a kvalifikace".

 

V části stránky "Kvalifikace" klikněte na tlačítko "Přidat".

Vyberte kvalifikaci (je nutné rozrolovat nabídku), zadejte minimálně "datum platnosti od", "číslo dekretu" a nahrajte scan dekretu (absolventského listu). Nakonec klikněte na tlačítko "Zažádat o udělení kvalifikace".

 

Pokud je nějaká kvalifikace / absolvence  ve skautISu zadaná se špatnými údaji, klikněte  v části stránky "Kvalifikace" u zápisu, v němž jste našli chybu, na "Nahlásit chybu".

 

Objeví se textové pole, kam zadáte slovní popis chyby a následně stisknete tlačítko "Uložit".

Nakonec se zobrazí upozornění, že chyba byla úspěšně nahlášena.

 

Žádosti o doplnění či opravu kvalifikací / absolvencí ústředí obvykle vyřizuje v horizontu jednoho týdne (při vyřizování většího množství požadavků najednou se tato doba úměrně prodlužuje).

Pokud budete potřebovat s kvalifikacemi a absolvencemi ve skautISu poradit, pište na vzdelavani@skaut.cz. Jestliže budete mít technický problém, pište, na technickou podporu.

 

Barbora Tichavová (Rozárka)
zpravodajka pro dospělé a vzdělávání

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj pro ICT a organizaci

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1589x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu