....

Chyba na stránce: Stáhněte si příručku k čekatelské zkoušce v elektronické podobě! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/vzdelavani/2932-stahnete-si-zdarma-prirucku-k-cekatelske-zkousce?autologin=1"

VZDĚLÁVÁNÍ


K dobrému vedení oddílu je třeba dobré a průběžné vzdělávání. To povinné, ale i další – rozvojové. Neváhej a ponoř se do něj, najdi si to nejlepší pro sebe nebo pro další členy vaší oddílové rady.

Stáhněte si příručku k čekatelské zkoušce v elektronické podobě!

Připravujete se na čekatelskou zkoušku? Taháte s sebou raději čtečku než hromadu knížek? Pak právě pro vás je tu možnost zadarmo si stáhnout aktualizovaný dotisk příručky k čekatelské zkoušce v elektronické podobě!

Aktualizovaný dotisk velmi úspěšné příručky k čekatelské zkouce od autorského týmu Stříbrné řeky si nyní můžete zdarma stáhnout ve formátu pdf pod
tímto odkazem
.

Rádi byste měli příručku i v knižní podobě? Není nic snazšího, stačí si ji za cenu 110 Kč objednat na www.obchod.skaut.cz.


Naučte se nejnovější poznatky a změny 

Publikace k nové čekatelské zkoušce přináší souhrn poznatků, které vycházejí z aktuálního kompetenčního profilu čekatele tak, jak jej uvádí Řád pro vzdělávání činovnic a činovníků. Čekatelská zkouška se před lety zásadně změnila a od té doby nebyl k dispozici žádný ucelený studijní materiál, který by nové podobě odpovídal. 

Zato obsah nové Čekatelské zkoušky už zapracoval všechny důležité změny, které se za poslední dobu udály, například zavedení nového názvu organizace, dopady nového občanského zákoníku nebo nové metodické poznatky. Jednotlivé kapitoly jsou zpracovány odborníky na daná témata, kteří již mnoho let lektorsky působí na čekatelských kurzech a zkouškách a využívají nových kompetencí. Obsahově publikaci připravil Instruktorský tým Stříbrné řeky.  

 

Komu je publikace určena? 

  • ZÁJEMCŮM A ZÁJEMKYNÍM O SLOŽENÍ ČEKATELSKÉ ZKOUŠKY Kapitoly Čekatelské zkoušky obsahují nejen čtivě zpracované texty, ale i metodická doporučení, příklady a různé aplikace tak, aby byly využitelné pro samostudium. Publikace k přípravě na čekatelskou zkoušku poskytuje zájemcům celkový vhled do příslušného vědění.  
  • SAMOUKŮM Chcete si utříbit jednotlivé oblasti skautského vzdělání, získat o něm základní přehled a propojit své vědomosti? Potom je Čekatelská zkouška ta pravá volba. 
  • VZDĚLAVATELŮM A VZDĚLAVATELKÁM Text je řazen do tematických kapitol (metodika, zdravověda, právo, organizace...), takže se dá publikace snadno využít pro výuku při programu čekatelských kurzů. Je tedy vhodná pro vzdělavatele, kteří kurzy pořádají. Mohou se knihou inspirovat nebo ji doporučit (případně pořídit) také účastníkům a účastnicím kurzů. 

Vymazlený vzhled s bonusovou přílohou 

Publikace vychází v kvalitní šité lepené vazbě, má atraktivní formát, moderní grafické zpracování a cca 200 stran textu a grafů. Obsahuje také praktické klopy, do kterých je vložena příloha - mapa čekatelských kompetencí. Suma sumárum, v kombinaci se svižným textem tohle bude radost číst!

Shrnutí

  • aktuální informace
  • moderní vzhled
  • vhodné pro kurzy i samostudium
  • celkový vhled do vědění napříč obory
  • jasná návaznost na kompetenční profil
  • v souladu s Řádem pro vzdělání činovníků a činovnic

 

Michal Peroutka - Pérák
koordinátor vzdělávání

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4931x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu