....

Chyba na stránce: Vychází aktualizované vydání příručky Vůdcovská zkouška - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/vzdelavani/3349-vychazi-aktualizovane-vydani-prirucky-vudcovska-zkouska-nyni-i-zdarma-ke-stazeni?autologin=1"

VZDĚLÁVÁNÍ


K dobrému vedení oddílu je třeba dobré a průběžné vzdělávání. To povinné, ale i další – rozvojové. Neváhej a ponoř se do něj, najdi si to nejlepší pro sebe nebo pro další členy vaší oddílové rady.

Vychází aktualizované vydání příručky Vůdcovská zkouška

Po čtyřech letech vychází aktualizované vydání příručky Vůdcovská zkouška. Příručka obsahuje informace potřebné pro přípravu na vůdcovskou zkoušku. Zároveň ale může být dobrým pomocníkem i pro zkušební komise VZ či týmy vůdcovských kurzů a také v běžné oddílové činnosti.

Toto vydání je aktuální k červenci 2017, a pracuje tedy například se změnami v Občanském zákoníku, se změnou našich stanov apod.

Fyzickou příručku je možné zakoupit v e-shopu a to za 181Kč. V doprodeji na e-shopu je i několik posledních výtisků 1. vydání z roku 2013 za zvýhodněnou cenu 79Kč!

Jsi spíše vyznavačem elektronických dokumentů a čteček? V tom případě si můžeš v e-shopu stáhnout zdarma nové vydání příručky ve formátu pdf, epub a mobi.

Věříme, že aktualizované vydání bude prospěšné všem svým čtenářům a že v ní najdete mnoho zajímavého a inspirujícího.

Zároveň děkujeme všem, co se na tvorbě nového vydání podíleli.

Michal Peroutka - Pérák
koordinátor vzdělávání

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1126x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu