....

Chyba na stránce: Vzdělávání na klíč s novými nabídkami a v novém kabátku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/oddil/vzdelavani/3905-vzdelavani-na-klic-s-novymi-nabidkami-a-v-novem-kabatku?autologin=1"

VZDĚLÁVÁNÍ


K dobrému vedení oddílu je třeba dobré a průběžné vzdělávání. To povinné, ale i další – rozvojové. Neváhej a ponoř se do něj, najdi si to nejlepší pro sebe nebo pro další členy vaší oddílové rady.

Vzdělávání na klíč s novými nabídkami a v novém kabátku

Připravujete kurz, regionální setkání činovníků apod. a potřebujete externě zajistit zajímavý vzdělávací program? Můžeme vám s tím pomoci!

V sekci Křižovatky Vzdělávání na klíč naleznete ucelenou a dlouhodobě platnou (ale co půl roku aktualizovanou) nabídku vzdělávacích programů, která byla dříve zveřejňována na různých místech a v nepravidelných intervalech odbory a pracovními skupinami Junáka - českého skauta.

Chceme usnadnit získání přehledu o podobných nabídkách, proto jsme se rozhodli informace shromáždit a poskytnout vám je v ucelené podobě - a z tohoto důvodu jsme také celou nabídku převedli do chytré tabulky, která umožní lepší správu programů a celkově přispívá k lepšímu přehledu a uživatelské přívětivosti.

 

 

Nabídka aktuálně obsahuje 39 vzdělávacích programů (rozrostla se o 4 programy) - o personalistice, benjamíncích, sexuální výchově, fundraisingu, hodnocení kvality, skautISu, G-suit, přírodě atd. - od 16 odborů, pracovních skupin a dalších týmů.

Pokud vás některá z nabídek zaujme, napište na vzdelavani@skaut.cz a my vám program zprostředkujeme.


Michal Peroutka (Pérák)

koordinátor vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1272x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu