....

Chyba na stránce: Počítače se slevou pro skauty - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/303-benefity-pocitace/563-pocitace-pro-skauty?autologin=1"

BENEFITY

Skauting je práce převážně dobrovolnická, stojí hodně úsilí, času a občas i finančních nákladů z vlastní kapsy. Proto jsme rádi, že pro vás máme řadu výhod, které mohou být motivační odměnou za vaši věrnost a práci. Jako příslučníci skautského společenství totiž můžete čerpat mnoho benefitů z různých oblastí. Stačí si vybrat.

Počítače se slevou pro skauty

Junák - český skaut svým členům a jednotkám nabízí následující možnosti pořízení počítačů:

Počítače Dell se slevou pro skauty

V oblasti slev hledáme to, co skauti a hlavně činovníci potřebují. Tisíce lidí se rozhodli dělat něco zadarmo pro ostatní, takže je jenom dobře, když s tím sami budou mít co nejnižší náklady. Stejně jako STS je tu, protože při práci pro oddíl nebo středisko je nezbytné telefonovat, tak stejně tak nutné je mít počítač. A proto je tu od teď možnost nakoupit notebooky levněji.

Stejně jako u telefonování dosahujeme společně díky hromadnému nákupu lepších cen. A stejně jako u STS se dá čekat, že s rostoucím objemem budou narůstat i výhody a slevy.

O co jde

Ve spolupráci s DellPointem (firma OSIT s.r.o.) nabízíme členům Junáka možnost získat vybrané konfigurace notebooků s výraznou slevou.

U levnějších modelů je to sleva kolem 20 %, což je podle ceny konfigurace něco kolem 4000 Kč v absolutních číslech. U dražších modelů sleva roste a pohybuje se kolem 30 % – 40 %. Na jednom nákupu se tak ušetří běžně i 10 000 Kč.

Drobná sleva 2 % se pak vztahuje i na další hardware na eshopu.

Stačí se v e-shopu www.dellpoint.cz přihlásit, pak zadat do kódu pro slevu SKAUT a vyplnit následně své RČ (dojde k ověření členství proti skautISu). Následně už máte u všech produktů v e-shopu zobrazovanou a započítávanou slevu. Pokud byste nenašli produkt, který vám vyhovuje, je možné si nechat vyrobit i notebook DELL přesně na míru a tam bude sleva také uplatněna. V takovém případě kontaktujte info@dellpoint.cz a můžete si domluvit speciální konfiguraci.

Pro koho je sleva na nákup počítačů určena?

Pro všechny členy Junáka, přímé rodinné příslušníky, ale také rodinné příslušníky živnostníky. Taktéž je možné pomoci skautům i tím, že se firma obrátí na Dellpoint a při nákupu se odkáže na skauty. Přesný popis pěti ukázkových variant možností nákupu najdete v komentářích pod článkem http://krizovat­ka.skaut.cz/…ev­ne/nazory/

Objednávkou pomáháte skautům

S množstvím objednávek se nám podaří dosáhnout ještě zajímavějších cen. Projekt také pomáhá financovat nákup PC v Kanceláři ústředí Junáka a tím snižovat náklady nás všech.

Rozhodnete-li se pro nákup v DellPointu i např. ve své firmě a odkážete se přitom na skauty, pomůže nám to podobným způsobem.

 

logo

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu