....

Chyba na stránce: 5 důvodů, proč si objednat spolu s registrací také Členskou kartu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/benefity-karta/1496-5-duvodu-proc-si-objednat-spolu-s-registraci-take-clenskou-kartu?autologin=1"

ČLENSKÁ KARTA A SLEVY

Tradiční papírové skautské průkazky přestávají na svoji roli stačit. Od členského průkazu se dnes čeká, že nabídne výhody, bonusy a slevy. Právě ty členská karta nabízí ve velkém rozsahu. Podívejte se na této stránce na vše, co vás ve vztahu ke členské kartě zajímá.

5 důvodů, proč si objednat spolu s registrací také Členskou kartu

Nesčetné slevy a výhody jsou každý rok k dispozici všem těm, kteří se rozhodli využít jeden z nejvšestrannějších skautských benefitů - Členskou kartu Junáka s EYCA rozšířením (automaticky pro všechny pod 30 let).

Mnozí z Vás ale členské karty nevyužíváte a ani je nenabízíte členům svých jednotek. Možná je to škoda, protože by mohly přijít vhod snad úplně všem napříč generacemi i zájmy. Nechcete proto zkusit dát letos Členské kartě šanci? Zainvestujte do průkazky pár kaček a věřte, že můžete pouze vydělat - skautsky i finančně.

OBJEDNEJTE SI KARTU SNADNO A RYCHLE

Brzy nás čeká období registrací, takže Vám nabízíme pět přesvědčivých důvodů, proč si členskou kartu při této příležitosti objednat

 1. PŘI OBJEDNÁVCE V RÁMCI REGISTRACE UŠETŘÍTE
  Pokud si objednají kartu všichni registrovaní v dané jednotce (oddílu nebo středisku), je cena jedné karty 18 Kč, pokud si ji objedná jen někdo, stojí 24 Kč. Ceny se připočítají k odváděným registračním poplatkům. Kdo si objedná kartu mimo registraci, musí počítat s vyšší sazbou – 45 Kč.

 2. DEJTE SI DO POŘÁDKU FOTODOKUMENTACI ČLENŮ
  Zkompletujte si během příprav k objednávce karet také oddílovou fotodokumentaci. Kvalitní fotografické podklady jsou pro výrobu karet nezbytné. Pokud ale věnujete trochu času zajištění fotografií, zabijete více much jednou ranou. Jednak budete mít náležitě vyplněné profily ve skautISu, do kterého fotografie nahrajete, jednak získáte vy a vaši členové tvář na skautských webech, kde se budou nahrané fotografie zobrazovat.
  Více zde

  A ještě jedno upozornění, které souvisí se skautISem a členstvím: Nové stanovy a organizační řád zavádí, že osoba se stává členem Junáka až ve chvíli zápisu osoby do seznamu členů ve skautISu!

 3. VYUŽIJTE SLEVY
  Plánujete s oddílem výlet za kulturou nebo zábavou, ať už v ČR nebo v zahraničí? Mrkněte se na databázi EYCA slev, a inspirujte se tipy na zlevněné aktivity, o jejichž existenci jste možná ani nevěděli. Tušili jste například, že si můžete s oddílem vyhrát v pirátské skrýši postavené podle motivů slavné hry pevnost Boyard? Pokud ne, nevadí, s EYCA kartou máte slevu 15 % na vstup, a tak si můžete atrakci s názvem TEPfaktor snadno vyzkoušet. Nebo máte větší zájem o vzdělání než o adrenalin? Navštivte za snížené vstupné moderní interaktivní muzeum Techmania v Plzni a vzdělávejte se zábavnou formu !

 4. SJEDNEJTE SI SUPERLEVNÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
  Všichni, kteří mají Členskou kartu Junáka s logem EYCA (tzn. všichni držitelé karty, kterým je pod 30 let), si mohou pořídit celoroční pojištění u Union pojišťovny jen za 190 Kč. Tohle cestovní pojištění je ideální pro ty, kteří vyrážejí s oddílem i sami objevovat dálavy, nebo pro ty, kteří se chystají na zahraniční studiní pobyt.
  Více zde

 5. PODPOŘTE IDENTIFIKACI DĚTÍ S HNUTÍM
  Je úplně běžné, že děti touží po různých dospěláckých atributech, jakými jsou třeba právě karty. Pokud dítě dostane skautskou průkazku, nebude to pro něj jen kousek plastu, ale artefakt velké hodnoty, se kterým se bude svým vrstevníkům chlubit. U dítěte pak dokáže i takto malý předmět podpořit pocit pýchy z toho, že náleží do skautského společenství.

VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE NA WEBU: skaut.cz/karta

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1045x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu