....

Chyba na stránce: Objednejte členské karty v rámci registrace a ušetřete - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/benefity-karta/2954-objednejte-clenske-karty-v-ramci-registrace?autologin=1"

ČLENSKÁ KARTA A SLEVY

Tradiční papírové skautské průkazky přestávají na svoji roli stačit. Od členského průkazu se dnes čeká, že nabídne výhody, bonusy a slevy. Právě ty členská karta nabízí ve velkém rozsahu. Podívejte se na této stránce na vše, co vás ve vztahu ke členské kartě zajímá.

Objednejte členské karty v rámci registrace a ušetřete

Přišlo období registrací a s ním možnost pořídit Členské karty nejvýhodněji. Ptáte se, proč si Členskou kartu při této příležitosti objednat, jaké výhody Vám přináší a jak si s objednávkou poradit? Snažíme se odpovědět na všechny vaše otázky.

Kolik mě bude členská karta stát?

Pokud si objednáte kartu kdykoliv během roku, zaplatíte 45 Kč. Když objednáte kartu v rámci registrace, stojí pouze 24 Kč. Navíc je cena méně než čtvrtinová proti běžné nabídce, kdy karty EYCA, EYCA Student či podobné karty ISIC stojí minimálně 100 Kč na jeden rok. Při objednání karty v termínu registrace je cena vždy 24 Kč a není třeba řešit, zda má kartu objednanou celý oddíl, nebo jen někteří členové.

Dobrá. Jak dlouho mi bude karta platit? Určitě budu muset každý rok kupovat novou.

Kdepak! Kartu jsme jsme loni vylepšili tak, aby byla podle vašich představ. Členské karty (EYCA i běžné členské karty) mají nyní delší platnost – tři roky. Není tedy třeba objednávat kartu s každou registrací a všichni ji mohou používat déle. Ve skautISu je při objednávání karet přehledně zobrazeno, kdo platnou kartu ještě stále má a kdo už ne a může si ji tedy na další tři roky objednat.

To by šlo. A proč si ji mám vlastně pořídit?

Je škoda členskou kartu nevyužívat, či nenabídnout členům svých jednotek. Členská karta může přijít vhod snad úplně všem, napříč generacemi i zájmy. Zainvestujte do průkazky pár korun a věřte, že můžete pouze vydělat - skautsky i finančně. Navíc pokud dítě dostane skautskou průkazku, nebude to pro něj jen kousek plastu, ale artefakt velké hodnoty, se kterým se může svým vrstevníkům pochlubit. U dítěte dokáže i takto malý předmět podpořit pocit pýchy z toho, že náleží do skautského společenství.

Říkáte, že na tom vydělám. Jaké slevy mě čekají?

V maličké členské kartě se skrývá velká síla. Se skautskou průkazkou (s EYCA rozšířením) můžete čerpat hromadu slev na všechno možné od vstupenek na kulturní, sportovní nebo zábavní akce až po slevy na zboží všeho druhu včetně toho skautského z JUNu.

Kdo má Členskou kartu Junáka, může:

  • nakupovat se slevou v obchodě se skautským a outdoorovým vybavením JUN,
  • uplatňovat slevu na různé akce nebo zboží fakt v téměř nekonečném výběru, který je k vidění na stránkách www.eyca.cz,
  • prokazovat svůj věk pro získání slevy u dopravců,
  • využívat slevy na cestovní pojištění,
  • machrovat, že má stylovou skautskou průkazku :)

Ok, přesvědčili jste mě. Je to opravdu fajnový skautský benefit. Co teď, kde kartu objednám?

Není na tom nic těžkého, stačí několik málo kroků ve skautISu. K objednání karet budete potřebovat pro každého člena jen jeho portrétovou fotografii, případně potvrzení o studiu.

>> Návod jak samostatně objednat kartu <<

 

Za TDC
Petra Daněčková
(Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2613x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu