....

Chyba na stránce: Blíží se termín pro dodatečné objednávky členských karet. Využijte třeba jejich studentskou variantu pro uplatnění slev - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/benefity-karta/4082-jak-uplatnit-75-slevu-na-vlaky-objednejte-si-studentskou-clenskou-kartu?autologin=1"

ČLENSKÁ KARTA A SLEVY

Tradiční papírové skautské průkazky přestávají na svoji roli stačit. Od členského průkazu se dnes čeká, že nabídne výhody, bonusy a slevy. Právě ty členská karta nabízí ve velkém rozsahu. Podívejte se na této stránce na vše, co vás ve vztahu ke členské kartě zajímá.

Blíží se termín pro dodatečné objednávky členských karet. Využijte třeba jejich studentskou variantu pro uplatnění slev

Blíží se podzimní výroba skautských členských karet - využijte je pro nováčky nebo jako duplikáty za ty, které nepřežily prázdniny.

Jak karty objednat?

Členská karta Junáka se objednává přes skautIS a stojí 45 Kč/kus. Aktuálně je možné ji objednávat do 5. října. Během října pak rovnou probíhá distribuce karet tak, abyste je měli u sebe co nejdříve. Ohlídejte si, že do skautISu nahráváte dobrou průkazovou fotku, která je dostatečně kvalitní a osoba je z ní jasně identifikovatelná. Všechny fotky kontrolujeme a nevyhovující vyřazujeme.

NÁVOD NA OBJEDNÁNÍ KARTY

Studentskou variantu karty můžete využívat třeba při nákupu studentských jízdenek na vlaky a autobusy. Kromě toho karta nabízí fůru dalších slev pro studenty i nestudenty.

  • Karta splňuje všechny požadavky pro prokazování věku při využívání slev u dopravců, které se na věk váží.
  • Přináší řadu slev - od skautské prodejny Jun přes hrady a zámky po aquaparky a výstavy.
  • Můžete si k ní zřídit výhodné cestovní pojištění.
  • Kam vyrazit k vodě, za kulturou a zábavou s členskou kartou.

Více informací hledej na www.eyca.cz a www.skaut.cz/karta.

za TDC
Střízla

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1063x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu