....

Chyba na stránce: Ceny a distribuce členské karty - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/benefity-karta/562-ceny-a-distribuce?autologin=1"

ČLENSKÁ KARTA A SLEVY

Tradiční papírové skautské průkazky přestávají na svoji roli stačit. Od členského průkazu se dnes čeká, že nabídne výhody, bonusy a slevy. Právě ty členská karta nabízí ve velkém rozsahu. Podívejte se na této stránce na vše, co vás ve vztahu ke členské kartě zajímá.

Ceny a distribuce členské karty

Ceny a distribuce při registraci

Nejvýhodnější je objednat kartu spolu s registrací, pak stojí jen 25 Kč (na celou dobu platnosti karty = až 3 roky). Proti běžným cenám za karty EYCA jde o výraznou slevu. Obvykle se platí 100 Kč, poloviční částka pak pro držitele karty ve věku 5–14 let, podobné karty ISIC pak dokonce stojí několik stokorun ročně. Pro skautky a skauty je to tak pouhý zlomek ceny veřejně dostupných karet.

Je tu i možnost získat kartu v průběhu roku, objednávání funguje stejně jako v registračním termínu. Vše se vyřídí za pár minut ve skautISu, cena je ovšem v takovém případě vyšší (45 Kč). Karty jsou mimo registraci distribuovány dvakrát ročně - v červnu (karty přijdou do začátku prázdnin) a v říjnu. V případě ztráty karty můžete objednat jejich náhradu.

Termíny a poplatky:

termín objednání karet distribuce karet cena
31. ledna (s registrací) březen 25 Kč
7. června červen 45 Kč
5. října říjen 45 Kč

Poplatky za karty objednané spolu s registrací jsou vybrány s registrací. Karty objednané během roku jsou fakturovány středisku na konci roku (proto jejich objednávku musí autorizovat středisko).

Platnost základních členských karet je 3 roky, studentské karty mají platnost jen 1 rok (karta se platí jen jednou na začátku platnosti).

Karty se rozesílají hromadně na korespondenční adresu střediska uvedenou ve skautISu (nebo je možné je vyzvednout osobně v Praze na ústředí). Všem střediskům před rozesílkou píšeme email a je možné se individuálně dohodnout.


Podrobný návod k objednání karty nalezneš na stránce Jak kartu objednat.

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu