....

Chyba na stránce: Skautská energie se vyplatí domácnostem i jednotkám, říká skautský manželský pár - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/energie/1421-skautska-energie-se-vyplati-domacnostem-i-jednotkam-rika-skautsky-manzelsky-par?autologin=1"

Skautská energie

Junák nabízí svým členům přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jendotky - tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Je však třeba, aby se do Skautské energie přihlásili prostřednictvím konkrétního člena Junáka. 

Skautská energie se vyplatí domácnostem i jednotkám, říká skautský manželský pár

"Chtěl bych se s vámi podělit o naše kladné zkušenosti se Skautskou energií," sdělil mi do telefonního sluchátka přívětivým tónem Ondřej Čenovský (Krtek). Tak to je pecka, řekl jsem si, protože takových přímých zpětných vazeb máme v TDC jako šafránu a jsou pro nás velmi cenné i z toho důvodu, že je můžeme šířit dál ve skautském prostoru jako důvěryhodné doklady prokazatelně zdárného fungování nového benefitu, aniž bychom se pořád opírali o potřebné, nicméně trochu suché informační kampaně.Takže bingo!

Vyjadřuji Krtkovi své nadšení a v následujících dnech dostávám od něj a jeho ženy Kláry Čenovské (Chobotnice), mimochodem také skautky, zajímavé povídání o Skautské energii. Zároveň zjišťuji, že se mi opravdu nemohli ozvat vzorovější zákazníci než právě manželé Čenovští. Oba totiž využili otevřenosti benefitu a přihlásili do něj také své příbuzné. A aby toho nebylo málo, oba dva mají blízký skautský vztah k Tortuze, jedné z největších skautských základen, která nově přechází také ke Skautské energii!

>>> skaut.cz/energie <<<
všechny potřebné informace o benefitu, ceník a návody na zapojení

Víte, že... Aktuálně slavíme 300 připojených domácností a 70 skautských jednotek a denně přicházejí další přihlášky?


NAŠE ZKUŠENOST SE SKAUTSKOU ENERGIÍ


V domácnosti ušetříme ročně na energiích téměř 4500 Kč

Od roku 2007 žijeme s rodinou v bytě 4+kk v řadovém domě. V současné době má naše domácnost pět členů. Roční náklady na plyn a elektřinu byly původně asi 15 000 Kč, zjistili jsme však, že u jiného dodavatele můžeme platit daleko méně. Jakmile jsme uslyšeli o Skautské energii, neměli jsme už vůbec žádný důvod u stávajícího dodavatele setrvávat a rozhodli jsme se s ním vypovědět smlouvu. Nejen kvůli tomu, že jsme i s manželkou od dětství aktivními členy Junáka, ale samozřejmě také kvůli úspoře pro nás byla jasnou volbou Skautská energie. Tento benefit využíváme od letošního dubna a ročně bychom s ním podle propočtu měli ušetřit 2 121 Kč za elektřinu a 2 341 Kč za plyn, v součtu tedy ušetříme bezmála 4 500 Kč.

Výhody Skautské energie jsme nabídli také svým blízkým

Informaci o možnosti výrazného snížení nákladů se Skautskou energií jsme si nenechali pro sebe a od června jsme přihlásili i své příbuzné. Jedná se o manželský pár v důchodovém věku. Na Skautské energii ocenili dlouhodobě nízké ceny a také že jsou zavázáni pouze na rok, po němž při nespokojenosti mohou bez problémů přejít k jinému dodavateli. Jejich náklady na plyn i elektřinu byly o něco nižší než naše, úspora byla přímo úměrná.

Jednotky mohou dosáhnout úspory až v řádech desetitisíců

Skautské středisko Modrá flotila, jehož jsme celá rodina členy, má ve správě Mezinárodní skautské středisko Tortuga v Nymburce. Ne této skautské základně probíhá mimo skautských schůzek množství především vzdělávacích a zážitkových akcí, kroužky pro děti a cvičení pro dospělé během celého týdne a také volnočasový klub pro předškoláky. Náklady na provoz jsou proto velmi vysoké. V roce 2013 byly celkové náklady za plyn více než 148 000 Kč a za elektřinu přes 32 000 Kč.

Podařilo se nám však ukončit smlouvy u stávajících dodavatelů a podle spotřeby z loňského roku bychom se u plynu měli dostat na 115 129 Kč a u elektřiny na 27 727 Kč. Ušetřili bychom tak celkem 38 000 Kč. Ke Skautské energii přecházíme od 1. 1. 2015.

Ondřej a Klára Čenovští


Zapojení do Skautské energie je otázka chvilky a pak už napořád šetříte nejen peníze, ale také čas

Přihlášení do Skautské energie, ať už chcete zapojit domácnost nebo jednotku, je opravdu velmi jednoduché. Ve skautISu pouze vyplníte online formulář a nahrajete ofocené dokumenty vztahující se k vaší stávající smlouvě (smlouva samotná a/nebo poslední vyúčtování). Poté formulář odešlete a počkáte na email, který vám vzápětí přijde a ve kterém bude přiložena plná moc opravňující zprostředkování služby. Plnou moc ve dvou kopiích pošlete na adresu zprostředkovatelské společnosti TGI. A to je celé! TGI už za vás udělá převod od stávajícího dodavatele k novému, vy nemusíte nic řešit.

Návod zapojení naleznete na:
>>> skaut.cz/energie <<<

Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace TDC

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1592x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu