....

Chyba na stránce: Pozvěte své okolí ke skautskému benefitu, na kterém vydělávají všichni - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/energie/2627-pozvete-vase-okoli-ke-skautskemu-benefitu-na-kterem-vydelavaji-vsichni?autologin=1"

Skautská energie

Junák nabízí svým členům a jejich okolí přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jednotky - tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Pozvánku k projektu lze získat od člena Junáka nebo zažádat na webu www.skautskaenergie.cz

V dubnu 2017 byl spuštěn nový web projektu www.skautskaenergie.cz, na němž najdete všechny aktuální informace.

Pozvěte své okolí ke skautskému benefitu, na kterém vydělávají všichni

Do Skautské energie může každý skaut zapojit celou svoji rodinu i všechny své kamarády a známé. Dejte vašemu okolí dárek a pozvěte ho ke skautskému benefitu, na kterém vydělávají všichni. Vybraný dodavatel platí skautům ze spotřebované energie provizi, která je použita na ústřední skautské projekty.

Projekt nešetří jen peníze, ale i starosti

skaut.cz/energie

Systém Skautské energii je jednoduchý, není tu žádný další systém ručení ani jiných informačních povinností. Navíc projekt nešetří jen peníze, ale i starosti. Každý rok automaticky vybíráme nejvhodnějšího dodavatele a tím udržujeme nejlepší možné ceny na trhu. Do projektu je zapojeno již přes 2 tisíce odběrných míst elektřiny a plynu a denně přibývají další.

Nový ceník přináší další úspory

Právě vešel do platnosti nový ceník, platný od 1. 1. 2017. Ceny podstatně dále klesají a ušetřit se dají opravdu velké peníze. Propočítávali jsme roční úsporu se skautskou energií u větší skautské základny - a vyšla nám více než 40 tisíc Kč! A to už za podepsání plné moci stojí. U domácností jsou úspory většinou menší, ale můžete také ušetřit tisíce až desetitisíce korun ročně. Využijte tento benefit, který je vám k dispozici díky členství v Junáku - českém skautu.

NOVÝ CENÍK

PŘIHLASTE DOMÁCNOST DO SKAUTSKÉ ENERGIE
PŘIHLASTE JEDNOTKU DO SKAUTSKÉ ENERGIE

Nové logo

Představujeme vám tímto i nové logo skautské energie, které svou jednoduchostí a důvtipem navazuje na nový skautský vizuální styl.

 

Pozvěte svou rodinu a přátele

Skautská energie je otevřená všem blízkým skautů a skautek bez limitu. Nenechávejte si tuto informaci pro sebe, dopřejte zajímavé úspory své rodině a přátelům. Dopřejte tak podporu českému skautingu, protože na něj dodavatel Skautské energie odvádí provize!

PŘIHLASTE SVÉ BLÍZKÉ

Za TDC
Petra Daněčková

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3638x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu