....

Chyba na stránce: Skautská energie je levnější, bez poplatků a starostí. Informujte se (2) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/energie/2938-skautska-energie-je-levnejsi-bez-poplatku-a-starosti-informujte-se-2?autologin=1"

Skautská energie

Junák nabízí svým členům a jejich okolí přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jednotky - tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Pozvánku k projektu lze získat od člena Junáka nebo zažádat na webu www.skautskaenergie.cz

V dubnu 2017 byl spuštěn nový web projektu www.skautskaenergie.cz, na němž najdete všechny aktuální informace.

Skautská energie je levnější, bez poplatků a starostí. Informujte se (2)

Už 80 jednotek a 370 domácností se rozhodlo přejít ke Skautské energii. Je to pochopitelné. Pokud totiž nemáte přístup k nějaké výsadní nabídce dodávek elektřiny a plynu, Skautská energie pro Vás bude s velkou pravděpodobností v mnoha různých ohledech ze všech nejvýhodnější.

Zlevnili jsme a fungujeme bez poplatků

Od začátku ledna jsme především zajistili snížení cen oproti minulému roku, i když nutno podotknout, že i tenkrát se držela Skautská energie na předních příčkách v cenových žebříčcích jako jedna z nejlevnějších služeb na celém trhu.

Po získání stálých zájemců o nový skautský benefit a ročním ozkoušení smysluplnosti celého projektu jsme si však mohli dovolit jít ještě dále. Letos tak můžete ušetřit na elektřině a plynu další desítky Kč/MWh. Krom toho fungujeme také úplně bez poplatků, což nebývá vždy zvykem. Některé společnosti Vás mohou kvůli poplatkům ždímat o velké sumy, i když se prezentují atraktivními ceníky. My nabízíme levné ceny i nulové poplatky.

Víte, že... Pětičlenná rodina může ve čtyřpokojovém bytě ušetřit ročně se Skautskou energií kolem 5 000 Kč a větší skautské objekty až desetitisíce korun, které se dají investovat do smysluplnějších aktivit (např. příspěvek členům a členkám na Jamboree, nákup vybavení atd.)?

AKTUÁLNÍ CENÍK

Dodavatelem energie zůstává i v roce 2015 společnost Energie2, která vyhrála ve výběrovém řízení díky nejlepší nabídce služeb. Zprostředkování smluvních závazků s Energie2 zajišťuje společnost TGI.

Stačí se přihlásit, všechno ostatní už vyřešíme za Vás

Další výhodou Skautské energie je bezstarostnost. Stačí se totiž přihlásit jen jednou a potom už všechno běží automaticky vždy ve Váš prospěch. Jediné, co tedy musíte udělat, je poskytnout plnou moc společnosti TGI, která za Vás už sama vyjedná rozvázání smlouvy s minulými dodavateli a přihlásí Vás ke Skautské energii. Zároveň nemusíte řešit prodlužování smluv, protože Vám je vždy po uplynutí obnovíme, a to vždy s těmi nejlepšími podmínkami, které pro Vás vyjednáme.

Přihlášení do Skautské energie není žádná věda, je to jednoduché a rychlé. Stačí vyplnit formulář ve skautISu, vytisknout ho a poslat. To je vše!

Skautská energie je tu pro všechny, přihlaste do ní kohokoliv, komu chcete službu zprostředkovat

Úplně stejným způsobem, jakým přihlašujete do Skautské energie sebe, můžete přihlásit také své blízké, známé nebo kamarády. Postup je identický, jen ve skautISovém formuláři nevyplníte své údaje, ale údaje dotyčného. Tím na sebe daný člověk přebírá také veškeré vyplývající závazky. Přihlašovatel nenese žádná rizika.

Tak co myslíte, nemarníte šanci na úspory peněz a času pouze tím, že nevěnujete Skautské energii pár chvil pozornosti?

>>> skaut.cz/energie <<<


Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 302x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu