....

Chyba na stránce: Skautská energie v létě překonala 10 tisíc odběrných míst. A má nové dodavatele. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/energie/4079-skautska-energie-v-lete-prekonala-10-tisic-odbernych-mist-a-ma-nove-dodavatele?autologin=1"

Skautská energie

Junák nabízí svým členům a jejich okolí přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jednotky - tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Pozvánku k projektu lze získat od člena Junáka nebo zažádat na webu www.skautskaenergie.cz

V dubnu 2017 byl spuštěn nový web projektu www.skautskaenergie.cz, na němž najdete všechny aktuální informace.

Skautská energie v létě překonala 10 tisíc odběrných míst. A má nové dodavatele.

Velký zájem o projekt Skautské energie nás těší. Významný růst cen na trhu energií nás nutí reagovat a přijmout určité změny. Vybrali jsme více dodavatelů, prodloužili období fixace závazku a cen a přecházíme plně na elektronickou komunikaci. Více inspirací, jak projekt Skautské energie využít, jsme popsali v předchozím článku.

Věříme, že úpravy nastavení povedou k upevnění pozice dlouhodobě nejvýhodnější nabídky na trhu. Všem zákazníkům projektu právě rozesíláme následující newsletter s novinkami. Pokud Skautskou energii ještě u vás doma, ve středisku nebo vaší firmě či domě nemáte, na www.skautskaenergie.cz to můžete snadno napravit. Převod je snadný a zajistíme ho za vás. 

SLOVO NA ÚVOD

Vážení zákazníci,

zájem o projekt Skautské energie nás těší. V létě jsme oslavili překonání počtu 10.000 spravovaných odběrných míst. Významný růst cen na trhu energií nás nutí reagovat a přijmout určité změny. V tomto newsletteru zjistíte, co nás čeká v dalším období.

Chystáme změnu dodavatele a tentokráte budeme fixovat na dva roky. Na elektřinu a plyn budeme mít dva odlišné dodavatele. Věříme, že úpravy nastavení povedou k upevnění pozice dlouhodobě nejvýhodnější nabídky na trhu.

V září začíná nejen školní, ale i skautský rok. Tak přeji hodně úspěchů, ať se nám všem daří!

Tomáš Slavík
vedoucí projektu

NOVINKY VE SKAUTSKÉ ENERGII

Změny ve Skautská energii a výhled na další období

Za poslední rok stoupla nákupní cena elektřiny o 60 %. Skautská energie musí na tento trend reagovat. Co nás v příštím roce čeká?

Přečtěte si celý článek >>

Výsledky výběrového řízení na dodavatele energií 2019 - 2020

V trojkolovém řízení jsme vysoutěžili dodavatele zvlášť na elektřinu a zvlášť na zemní plyn. Kdo nám bude dodávat energii v příštích dvou letech?

Přečtěte si celý článek >>

Šetříme náklady. Smlouvy vám teď přijdou emailem

Většina komunikace doposud probíhala elektronicky. Některé kroky však zůstávaly v papírové podobě. To teď měníme!

Přečtěte si celý článek >>

Změna pracovníka podpory zákazníků

Radku Vráželovou, která vám doposud pomáhala na straně skautů s problémy Skautské energie nahradí Soňa Telecká. Nebojte se na ní obrátit.

Přečtěte si celý článek >>

Co pro mě znamená změna dodavatele, co mám udělat?

Změna dodavatele neznamená nic složitého. O smlouvy se postará TGI. Nezapomeňte si však ukončit trvalé příkazy a ideálně odečíst odběry energií.

Přečtěte si celý článek >>

Chci do Skautské energie přidat další odběrná místa nebo ji nabídnout známým

Do Skautské energie může vstoupit domácnost, firma i organizace s kontaktem na známého skauta. Jak na to?

Přečtěte si celý článek >>

Se skautskou energií chci skončit, jak postupovat?

Pokud Vám podmínky ve Skautské energii přestanou vyhovovat, můžete vypovědět plnou moc TGI a po konci závazku si najít nového dodavatele energií.

Přečtěte si celý článek >>
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2611x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu