....

Chyba na stránce: Přihlašte do Skautské energie sebe - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/energie/537-prihlaste-do-skautske-energie-sebe?autologin=1"

Skautská energie

Junák nabízí svým členům a jejich okolí přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jednotky - tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Pozvánku k projektu lze získat od člena Junáka nebo zažádat na webu www.skautskaenergie.cz

V dubnu 2017 byl spuštěn nový web projektu www.skautskaenergie.cz, na němž najdete všechny aktuální informace.

Přihlašte do Skautské energie sebe

POSTUP PŘIHLÁŠENÍ KROK ZA KROKEM

1) Vstup přes skautIS

Branou k zahájení celého procesu přihlašování do Skautské energie je jak jinak než skautIS. Cesta, kterou se v jeho menu a záložkách musíte proklikat, je následující:

Služby > Skautská energie > Zažádat o vstup domácnosti

2) Vyplnění formuláře a nahrání dokumentů

Po kliknutí na tlačítko Zažádat o vstup domácnosti se vám objeví zelený formulář, který je třeba vyplnit. Kromě povinných osobních údajů je důležité také zkontrolovat, zdali je v uvedeném seznamu zmíněn váš současný dodavatel energií. Pokud ho ve výpisu formuláře naleznete, nemusíte dělat nic dalšího. V opačném případě zde máte kolonku pro ruční vepsání. Tento krok je důležitý z toho důvodu, že zprostředkovatelská firma Terra Group Investment, a. s. potřebuje k zařízení vašeho převodu do Skautské energie vaši plnou moc k náležitým operacím, které se týkají vyvázání smlouvy s vaším aktuálním dodavatelem energie a zařízením nové smlouvy.

Důležité je také nahrát dokumenty vztahující se k vaší stávající smlouvě/smlouvám, ať už je to smlouva samotná, poslední vyúčtování služeb energií atd. (vše je popsáno ve formuláři). Čím více toho nahrajete, tím lépe. Doplňující informace pak můžete ještě napsat do poznámek.

3) Podepsání a zaslání plné moci

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš email zpráva, která potvrdí úspěšné vytvoření žádosti o vstup do projektu. V příloze emailu naleznete také plnou moc, kterou je potřeba vytisknout ve dvou kopiích, podepsat a poslat na adresu:

Terra Group Investment, a.s.
Karolíny Světlé 716/1
628 00  Brno

Na obálku napište SKAUTSKÁ ENERGIE.

Před odesláním zkontrolujte, že máte opravdu dvě podepsané kopie!

Po doručení plné moci může proces převodu začít a může trvat ze zákona až 3 měsíce, které jsou pro případ výpovědi. Pokud tedy chcete vstoupit do Skautské energie co nejdříve, přihlašte se už nyní.

 

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

6 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu