....

Chyba na stránce: Kontakty - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/energie/543-kontakty?autologin=1"

Skautská energie

Junák nabízí svým členům a jejich okolí přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jednotky - tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Pozvánku k projektu lze získat od člena Junáka nebo zažádat na webu www.skautskaenergie.cz

V dubnu 2017 byl spuštěn nový web projektu www.skautskaenergie.cz, na němž najdete všechny aktuální informace.

Kontakty

 

Terra group Investment, a.s. (TGI)

Společnost TGI je partnerem projektu Skautské energie. TGI pro skauty zajišťuje servis s vypovězením smluv s vaším dodavateleme a převod k novému, s čímž souvisí i informační a poradenská podpora. Hlavním komunikačním kanálem mezi TGI a vámi – zákazníky, je níže uvedená e-mailová adresa. Pro standardní komunikaci proto prosím využívejte internetové pošty.

adresa: Terra Group Investment, a.s., Karolíny Světlé 716/1, 628 00  Brno
tel.: 530 519 058
e-mail:skautska.ener­gie@terragrou­p.cz
web:www.terragroup.cz

Centropol

Každý rok vyhlašujeme výběrové řízení na dodavatele energie, v roce 2016 ho vyhrála společnost Centropol. Stávající klienti, kteří už ve Skautské energii jsou, budou automaticky převedeni k 1.1. 2017, noví odběratelé už začnou rovnou u Centropolu.

Náležitosti týkající se dodávky energií můžete eventuelně řešit přímo se společností Centropol, ale obecně by mělo platit, že veškeré vaše dotazy, připomínky nebo reklamace zvládne kompetentně zpracovat a vyřídit TGI.

adresa: Vaníčkova 1594/1, Ústí nad Labem
tel.: 478 575 555 nebo 840 222 222
web:https://www.centropolenergy.cz

Energie2

Energie2 byla dodavatelem elektřiny a plynu pro Skautskou energii do půlky roku 2016. Do konce roku budou všichni odběratelé převedeni k novému dodavateli, společnosti Centropol (viz výše).

adresa: Křenova 438/7, 162 00 Praha 6, Veleslavín
tel.: 844 000 010
e-mail:info@energie2.cz
web:www.energie2.cz

Tiskové a distribuční centrum Junáka (TDC)

TDC je iniciátorem a autorem Skautské energie. V zájmu TDC je, aby veškeré procesy probíhaly v pořádku a aby byla Skautská energie výhodnou a kvalitní službou pro všechny, kteří se do projektu rozhodnou zapojit. TDC můžete kontaktovat ve chvíli, kdy by nastaly nějaké problémy při komunikaci s TGI (případně Energie2/Centropolem) nebo pokud byste měli nějaké nezodpovězené otázky k projektu.

adresa: Senovážné nám. 24, 110 00 Praha 1
tel: 234 621 223
e-mail:tdc@skaut.cz

logo

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu