....

Chyba na stránce: Neomezený prostor pro e-maily, fotky a data ve skautských Google Apps - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/google-apps/1359-neomezeny-prostor-v-google-apps?autologin=1"

E-MAIL A GOOGLE APPS 

Informace o tom, co to jsou skautské Google Apps. Jak si založit skautskou e-mailovou schránku, získat přístup ke konferencím a nebo on-line dokumentům. Celý tento on-line benefit pro členy na jednom místě.

Neomezený prostor pro e-maily, fotky a data ve skautských Google Apps

Je to již skoro dva roky co Junák přináší pro svoje členy a jednotky služby od Googlu. V posledních dnech, jak si už někteří možná všimli, nám Google nadělil velice pěknou novinku.

Tou novinkou je neomezený prostor pro e-maily i data na všech účtech, které jsou v Google Apps pro členy Junáka (dále jen “GA Junáka”) k dispozici. Nyní tedy můžete na svých účtech ...@skaut.cz, ...@skautka.cz anebo na jakékoli jiné doméně oddílů, středisek a mnoha dalších jednotek i skautských projektů využívat neomezený prostor.

Neomezený prostor je opravdu neomezený a slouží k ukládání e-mailů, fotografií, dokumentů, videí i čehokoli dalšího, co vás napadne. Takže teď je tu skutečně konec mazání starých e-mailů, přemýšlení, které fotky a soubory na disk nahrát a které nikoli, aby nezabraly moc místa.

Skautské Google Apps jsou mnohem výhodnější než kdy dřív! Na běžném Gmailu pro veřejnost máte jen 15 GB sdíleného místa pro e-maily, dokumenty, fotografie i jiné soubory, ale ve skautském účtu nejste ničím omezeni. Nahráváte a nahráváte další a další data.

Pokud tedy ještě nemáte svůj skautský e-mail, tak neváhejte a určitě si ho co nejdříve založte. Stačí se přihlásit do skautISu a v menu kliknout na “Můj e-mail a Google Apps” (podrobnosti najdete v nápovědě skautISu).

Poznámky na závěr:

  • obsah nahrávaný na Google disk nesmí porušovat dobré mravy a zákony, nesmí jít o nelegální obsah
  • zároveň jsme aktualizovali skautské podmínky používání služeb GA Junáka (najdete je ve skautISu a také on-line v Google dokumentech, kde si je můžete i stáhnout v PDF), které na uvedené novinky reagují

 

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro IS/ICT a organizaci

Michal Janata (Kalich)
tým skautských Google Apps

 


(jak využíváte místo na svém účtu zjistíte např. kliknutím na "Spravovat" v dolní části stránky gmailu u údaje s využitím úložistě)

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 5349x

Práce s článkem

11
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu