....

Chyba na stránce: Software levně pro skautské jednotky a dobrovolníky. To je projekt Techsoup! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/software-techsoup/2492-levny-software-pro-skauty?autologin=1"

SOFTWARE PRO SKAUTY - TECHSOUP

Nabídka softwaru za zlomkové ceny pro potřeby organizačních jednotek a jejich dobrovolníků. Zde naleznete veškeré potřebné informace včetně návodu, jak software získat.

Software levně pro skautské jednotky a dobrovolníky. To je projekt Techsoup!

Nabízíme organizačním jednotkám a také skautským dobrovolníkům (činovníkům i dalším osobám pomáhajícím při činnosti) získat počítačový software za zlomkové ceny prostřednictvím programu Techsoup. Ten zprostředkovává nabídku daného softwaru neziskovým organizacím a přímo spolupracuje s výrobci jednotlivých nabízených produktů.

Dříve bylo možné nabízený software používat pouze do počítačů vlastněných organizačními jednotkami. Nyní je možné software používat také na zařízeních, které jsou ve vlastnictví členů organizačních jednotek za předpokladu, že je software používán k vykonávání činností a úkolů pro tuto organizační jednotku. Nic ovšem nebrání tomu, aby daný dobrovolník, který software používá pro potřebu organizační jednotky, jej používal i pro své osobní potřeby (studium apod.), pokud jsou nekomerčního charakteru.

Mezi nejzajímavější produkty, které je možné v rámci tohoto programu získat, patří: 

OS Microsoft Windows – nejpoužívanější operační systém pro PC. (cena verze Premium 460 Kč, obvyklá cena 3900 Kč).
Microsoft office – sada nástrojů jako je Excel, OneNote, Outlook s aplikací Business Contact Manager, PowerPoint, Publisher, Skype for Business, Word (cena verze Standart 900 Kč, obvyklá cena 2300 Kč; cena verze Plus 1221 Kč, obvyklá cena 3400 Kč).
 Zoner Photo Studio 18 Pro – software pro práci s fotkami. Vše od stažení do počítače po úpravu a sdílení najdete v jediném českém programu (cena 430 Kč, obvyklá cena 1500 Kč).
 Adobe Creative Cloud plánu Všechny aplikace - je soubor desktopových a mobilních aplikací a služeb pro kreativní design, vyvíjení a publikaci grafického, video-, audio- či interaktivního obsahu pro tisk, web či mobilní zařízení (za cenu 150 Kč získáte slevu 60% na slevu produktu na první rok a 40 % na každý další rok).

Program TechSoup také nabízí možnost vzdělávání k produktům ve formě webinářů, návodů, školení a dalšího.

Kompletní nabídka produktů

Úplný seznam všech produktů nabízených v programu Techsoup najdte na webu programu - www.techsoup.cz/product. Některé produkty jsou nabízeny v různých verzích (např. Microsoft Office ve verzi Standard a Plus).

Podle typu zapojeného spolku může být přístup k některým typům produktům omezen - záleží na zaměření činnosti spolku (všechna skautské jednotky mají nabídku ale stejnou). V této chvíli mají skauti přístup ke všem produktům kromě nabídky společnosti Cisco.

Jak se do programu zapojit?

Nevíte jak se do programu zapojit? Postupujte podle tohoto návodu na zapojení do programu Techsoup.

Máte nějaké dotazy? Podívejte se do častých otázek a odpovědí.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3656x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: