....

Chyba na stránce: STSkaři, využijte do konce prázdnin 100 MB internet v zahraničí za 185 Kč ve všech zónách i mimo Evropu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/1043-stskari-vyuzijte-do-konce-prazdnin-100-mb-internet-v-zahranici-za-185-kc-ve-vsech-zonach-i-mimo-evropu?autologin=1"

Skautská telefonní síť

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma. 

STSkaři, využijte do konce prázdnin 100 MB internet v zahraničí za 185 Kč ve všech zónách i mimo Evropu!

Speciálně zdůrazňujeme výhodnou prázdninovou akci, v rámci které můžete využívat internetová data vně hranic Evropy za stejnou cenu, jako kdybyste kontinent vůbec neopustili.

Za 185 Kč si můžete ve skautISu aktivovat roamingový balíček se 100 MB dat, který platí následujících 30 dní. Konec akce je ohraničen posledním prázdninovým dnem, čili 31. 8. 2014. Nabídka je opravdu velmi výhodná, protože využití dat bude od září v mimoevropských zónách několikanásobně vyšší (až o tisíce). Proto se nyní neostýchejte zůstat připojeni klidně i v nějaké daleké cizokrajné destinaci.


Připomínáme, že od 1.8. platí v STS nové podmínky, které zásadně zlepšují ceny dat. Změn je mnoho, vše je popsáno v předchozím článku

v STS je již přes 5000 čísel a stále rosteme. Pokud vaše středisko ještě STS svým činovníkům a jejich rodinám nenabízí, přesvědčte se na www.skaut.cz/sts a zařaďte se mezi většinu skautských jednotek. Vyplnit přihlášku je jednoduché a následně STS spravovat také. Pokud STS již osobně využíváte, doporučte ji vašim skautským kamarádům nebo vašim rodinným příslušníkům. Základním benefitem STS je, že si všichni mezi sebou voláme zcela zdarma.


Za TDC
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu