....

Chyba na stránce: Výměna simkarty - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/1806-vymena-simkarty?autologin=1"

Skautská telefonní síť

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma. 

Výměna simkarty

Potřebujete vyměnit simkartu za menší nebo je stávající poškozena? Jsou dvě možnosti jak získat novou simkartu.

Pro obě varianty platí, že výměna simkarty je zpoplatněná viz. ceník STS. Poplatek se neúčtuje v případě, že simkarta je nefunkční bez přičinění držitele, při výměně simkarty nepodporující LTE služby nebo při vyzvedenutí simkarty nahlášené jako ukradené. http://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/benefity-sts/1967-sts-zmena-od-1-8-za-vymenu-sim-karty-se-u-t-mobile-bude-platit-nekdy

Osobní vyzvednutí na jakékoliv pobočce T-Mobile. Je potřeba sdělit pouze telefonní číslo a čtyřmístný kód tzv. blokační heslo. Není pravdou, že k výměně simkarty je potřeba znát heslo pro komunikaci. Blokační heslo má stejnou funkci/váhu při výměně simkarty. Blokační heslo, čtyři číslice, si zvolil každý sám při převodu tel. čísla do STS a je viditelné v přehledu služeb každého čísla.

Pokud by se na pobočce objevil jakýkoliv problém, je dobré mít sebou tel. kontakt na hlavního administrátora 734 796 339, který zajistí výměnu ihned na místě po telefonu.

Jestliže není možné navštívit pobočku operátora T-Mobile, může být simkarta zaslána poštou. V tomto případě stačí napsat na telefony@skaut.cz telefonní číslo, jehož simkarta má být vyměněna a adresa na kterou má být nová simkarta zaslána.

Upozorňujeme, že zaslaná simkarta dorazí neaktivní. Aktivaci lze provést přes operátora T-Mobile (zavoláním na infolinku) dle přiloženého návodu nebo přes ústředního administrátora (tel. 734 796 339, e-mail telefony@skaut.cz).

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková tel. číslo 734 796 339, e-mail telefony@skaut.cz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 5623x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu