....

Chyba na stránce: T-mobile zatím stále neumožňuje růst Skautské telefonní sítě - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/3729-t-mobile-zatim-stale-neumoznuje-rust-skautske-telefonni-site?autologin=1"

Skautská telefonní síť

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma. 

T-mobile zatím stále neumožňuje růst Skautské telefonní sítě

V září 2017 jsme článkem na skautské křižovatce informovali o problematické situaci, kdy došlo k vyčerpání smluvního počtu SIM, které se do Skautské telefonní sítě (STS) mohou zapojit. 

Bohužel se dosud nepodařilo v této věci dosáhnout změny a dojednat s operátorem změnu smlouvy tak, aby umožnila další navyšování počtu připojených čísel. Naše snaha a argumentace trvá, na únor 2018 je naplánováno klíčové jednání. Do konce února je tedy velmi pravděpodobné, že přineseme zprávu o tom, jaký bude další vývoj projektu STS. 

Pro cca 10000 čísel v STS se nic nemění a vše funguje dále tak, jak jsme zvyklí. Tedy stejné podmínky a správa prostřednictvím skautIS. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na telefony@skaut.cz.

Tomáš Slavík
vedoucí projektu STS
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3824x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

14 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu