....

Chyba na stránce: Kvůli přechodu na nový informační systém nebude od pondělí odpoledne do čtvrtka možné měnit nastavení v STS - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/3869-kvuli-prechodu-na-novy-informacni-system-nebude-od-utery-do-ctvrtka-mozne-menit-nastaveni-v-sts?autologin=1"

Skautská telefonní síť

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma. 

Kvůli přechodu na nový informační systém nebude od pondělí odpoledne do čtvrtka možné měnit nastavení v STS

T-mobile přechází na nový informační systém a migruje na něj postupně všechny. Došlo i na STS. Vzhledem k významnému počtu 10.000 SIM to je náročný proces a způsobí třídenní výpadek možností měnit jakékoli nastavení služeb. 

Co to pro mě znamená?

  • od úterního odpoledne (17.4.) do čtvrtečního dopoledne nebudou změny zadané ve skautISu zpracovány obratem, ale zařadí se do fronty, která bude postupně vyřízena až po ukončení migrace během čtvrtka. 
  • ve stejném období nepůjde ani žádná obsluha našich čísel na pobočkách T-mobile,
  • nebude možné ani dokupovat FUP, nastavovat roaming nebo datový roaming apod. 
  • nebude možné aktivovat nové SIM nebo blokovat současné, zkrátka nic. Pokud by bylo třeba řešit blokaci z důvodu krádeže, kontaktujte prosím administrátorku STS Janu (734796339), zkusí s operátorem vyřešit. 
  • na druhou stranu nebudou omezeny standardní nastavené služby, takže SMS, volání a datování by neměl být problém

Jak se na změnu připravit?

  • není třeba dělat nic, naprostá většina z nás ji vůbec nepostřehne
  • nicméně, pokud třeba často dokupujete data po vyčerpání (FUP), vyplatí se nastavit si max. během pondělí nějaký větší datový balíček, abyste tak přečkali on-line bez úhony :)
  • nebo pokud se na dané období chystáte třeba do zahraničí a nemáte aktivní roaming nebo datový roaming, nenechávejte nastavení na poslendí chvíli

 

Věříme, že max. od čtvrtečního odpoledne 19.4. bude opět vše  standardně funkční a požadované úpravy budou následně nastaveny. Změna informačního systému nám do budoucna slibuje zlepšení služeb (např. efektivnější nastavování) a nabídku nových produktů (již brzy představíme nové zajímavé DSL tarify) - tedy pevný internet. 

Během pátku 13.4. obdrží všichni uživatelé STS informační SMS stručně informující o tomto chystaném omezení. (Rozesílaná SMS bohužel obsahuje chybu v datu zahájení. Omezení začnou opravdu již v pondělí 16.4. a mají skončit čtvrtkem 19.4.)

Za tým STS

Tomáš Slavík - Fred

telefony@skaut.cz 

 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1706x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu