....

Chyba na stránce: Rozesíláme faktury za STS - mimořádně přijdou každému dvě. Dejte pozor, je potřeba uhradit obě! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/3902-rozesilame-faktury-za-sts-mimoradne-prijdou-kazdemu-dve-je-potreba-uhradit-obe?autologin=1"

Skautská telefonní síť

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma. 

Rozesíláme faktury za STS - mimořádně přijdou každému dvě. Dejte pozor, je potřeba uhradit obě!

Kvůli změně informačního systému T-mobile v průběhu měsíce dubna dojde mimořádně k vyúčtování služeb STS na dvou fakturách. Prosím pohlídejte si, že uhradíte obě. Problémy mohou nastat u inkasa. 

Proč dostanu mimořádně za duben faktury dvě?

Je to kvůli změně systému, který T-mobile používá pro vyúčtování. Je to mimořádné a další fakturace bude opět jen jednou fakturou. Částky na obou fakturách by měly dohromady pokrývat vaší dubnovou spotřebu. 

Mohu zaplatit obě faktury dohromady?

STS nove logo

Ne. Plaťte prosím každou samostatně. Nezaokrouhlujte a nesčítejte je. Způsobilo by to spoustu nutné ruční práce s dohledáváním a přiřazováním. Snadná je platba prostřednictvím QR kódu vytištěném na fakturách. 

Mám inkaso, mohu být v klidu?

Možná. Problém bude, pokud máte nastavenou v bance u inkasa frekvenci (zpravidla jeden měsíc). Nejlepší volbou je tuto frekvenci zrušit (inkasujeme cca za týden, takže je čas to nyní udělat. Pokud to neuděláte, inkasována bude pouze 1 faktura a druhá vám přijde v upomínce s informací, že se inkaso nezdařilo. Pak prosím druhou fakturu také nezapomeňte ručně zaplatit. 

Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

Za STS tým
Tomáš Slavík - Fred
ředitel TDC

telefony@skaut.cz 

 

 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2530x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

12 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu