....

Chyba na stránce: Potřebuješ být stále on-line? Skautská telefonní síť nabízí nové datové možnosti - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/4958-potrebujes-byt-stale-on-line-skautska-telefonni-sit-nabizi-nove-datove-moznosti?autologin=1"

Skautská telefonní síť

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma. 

Potřebuješ být stále on-line? Skautská telefonní síť nabízí nové datové možnosti

Ve skautské telefonní síti došlo k rozšíření datových balíčků a tarifů. Pojďme se na to podívat.

Hlasové tarify

První novinkou je zavedení datového balíčku 30 GB, který je možné aktivovat k libovolnému hlasovému tarifu (Tarif pro firmy 1-6). Cena tohoto nejvyššího balíčku je 422,29 Kč vč. DPH. 

Zvažovali jsme zařazení úplně neomezených dat, ale nakonec jsme od toho ustoupili. Analýza potřeb uživatelů STS ukázala, že 30 GB dat je pro naprostou většinu plně dostačující a mnohem levnější řešení. Dosud nejvyšší datový balíček byl o velikosti 10 GB, nový tarif tedy nabídne hned trojnásobnou velikost. 

Datové tarify

Další změnou je snížení ceny datového tarifu 30 GB na 422,29 Kč vč. DPH měsíčně (původní cena 470,69 Kč).

A úplnou novinkou je pak neomezený datový tarif za 482,79 Kč vč. DPH. Prvních 30 GB čerpáte běžnou rychlostí. Poté klesne rychlost stahování na 5MB/s, což je rychlost dostačující na např. sledování videa. Datový tarif využijete např. na SIM v notebooku, tabletu, jako druhou SIM v telefonu nebo jako alternativu pevných připojení na základnách apod. 

Stále platí, že vstup nových čísel s hlasovým tarifem do STS je omezen a je třeba zařadit se na čekací listinu do fronty. Vstup čísel s datovým tarifem naopak nijak omezen není a je možné skrze stejný formulář o číslo zažádat a mělo by být obratem poskytnuto. 

Více podrobností najdete v Ceníku STS. Nové služby můžete ve SkautIsu objednávat od 1.2.2020. 

V případě dotazů pište buď na telefony@skaut.cz nebo do komentářů pod článek.

Za tým STS
Tomáš Slavík - Fred
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 546x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu