....

Chyba na stránce: Nucené ukončení - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/sts-jednotka/553-nucene-ukonceni?autologin=1"

PŘIHLASTE SVOJI JEDNOTKU DO STS

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková - tel. číslo: 734 796 339, e-mail: telefony@skaut.cz.

Nucené ukončení

Nucené ukončení čísla se využívá v případě opakujících se problémů s úhradou faktur (včasným neuhrazením) nebo s neuhrazením faktury.

Pro vypovězení tel. čísla z STS kontaktujte administrátora a domluvte se na individuálním řešení problému, jelikož všechna čísla v STS mají závazek (viz. pravidla STS, závazek zobrazující se v přehledu služeb tel. čísla v systému skautIS).

Obecné možnosti jak postupovat jsou:

  • převést tel. číslo na činovníka. Je nutná spolupráce s činovníkem, který pokud chce zachovat své tel. číslo, musí zajít na pobočku T-Mobile a tam převede své tel. číslo na svou osobu. Předchází tomu domluva s administrátorem, který převod předpřipraví.
  • předčasně ukončit tel. číslo nebo jeho převod na předplacenou twistovou kartu. V tomto případě může být doúčtována pokuta ve výši skutečné ceny paušálů (dle ceníku T-Mobile) x doba do konce smluvního období. Doporučujeme nejdříve snížit tarif na co nejnižší (dle ceníku T-Mobile, nikoliv STS). Předčasné ukončení čísla se řeší s administrátorem po e-mailu. Proces ukončení tel. čísla / převod na kredit trvá 30 dní. Je dobré v této době zajistit od dlužníka nějakou zálohu na pokrytí faktury, kdy tel. číslo již nebude v STS.
  • převod tel. čísla na OJ. Jednotka si zablokuje tel. číslo, změní blokační heslo a nechá si vystavit novou simkartu. Tu pak může využít pro své potřeby nebo pro potřeby jiných členů např. jako datové číslo.

 

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková tel. číslo 734 796 339, e-mail telefony@skaut.cz

 

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu