....

Chyba na stránce: Nová SIMkarta. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/sts-prihlaska/519-nova-simkarta?autologin=1"

PŘIHLASTE SEBE DO STS

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková - tel. číslo: 734 796 339, e-mail: telefony@skaut.cz.

Nová SIMkarta.

Objednání nové SIM karty je zdlouhavý proces a systém skautIS ho nedovoluje:

  • dodání a aktivace simkarty trvá několik dní
  • jelikož není dopředu známo telefonní číslo simkarty, není možné zadat řádný požadavek na převod tel. čísla v systému skautIS

Z těchto důvodů je časově méně náročné, když si činovník na pobočce T-Mobile sám vybere simkartu s telefonním číslem dle svého přání. Pokud je vybrána kreditní simkarta, doporučujeme se předem informovat na různé druhy a porovnat cenu simkarty a výší kreditu na simkartě. Lze tak pořídit simkartu „zdarma“.

Pro převody do STS si vždy pořizujte hlasové simkarty a to i v případě, že chcete datový tarif. Simkarty jsou universální, je tedy jedno, zda mají aktivní datový či hlasový tarif. U hlasového tarifu je nevyužitý kredit vrácen po převodu do STS v první faktuře. U datových twistových karet není nevyužitý kredit vracen.

Při pořízení kreditní simkarty se dobře informujte o výši kreditu. Operátor u nově zakoupených simkaret kompenzuje cenu simkarty tzv. bonusovým kreditem. Tento kredit je třeba vyvolat nebo prodatovat, jelikož ho operátor nepřevádí.

ČÍSLA PRO MLADŠÍ DĚTI

Máte v rodině děti, které začínají s mobilem? Bojíte se jim pořidit paušál? Doporučujeme vám pořídit jim kredit a na své číslo aktivovat službu sponzor. Tato služba umožňuje sponzorovanému kreditnímu číslu volat sponzorovi (rodiči) za cenu jeho paušálu a to včetně čerpání volných jednotek. Kreditní číslo dítěte tak může, i při vyčerpání povoleného kreditu, volat rodičům a to za zvýhodněnou cenu. Službu sponzor aktivujete napsáním na telefony@skaut.cz  

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková tel. číslo 734 796 339, e-mail telefony@skaut.cz

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu