....

Chyba na stránce: Navyšování limitů datových přenosů - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/sts/sts-prihlaska/525-navysovani-limitu-datovych-prenosu?autologin=1"

PŘIHLASTE SEBE DO STS

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková - tel. číslo: 734 796 339, e-mail: telefony@skaut.cz.

Navyšování limitů datových přenosů

Skautská telefonní síť nabízí u vybraných tarifů navýšení FUP limitu. Výše jednorázového navýšení a jeho cena je uvedena v ceníku STS.

Navýšit FUP limit lze u datových tarifů, u datových balíčku i u tarifních datových balíčků tarifů Profi na míru.

Pokud vyčerpáte měsíční limit, lze opakovaně za kalendářní měsíc v systému skautIS požádat o jeho navýšení. Stačí v menu STS:Moje služby nechat si zobrazit služby u daného telefonního čísla a zde kliknout na ikonu Navýšit FUP.

.

Na tlačítko lze kliknout opakovaně (s omezením 1× za 24 hodin). Přesto ho používejte až po vyčerpání limitu nebo těsně před vyčerpáním.

Navýšení limitu není okamžité. V pracovné době operátora T-Mobile je navýšení limitu cca do 15 mintu. Mimo pracovní dobu a o víkendech je limit navýšen do druhého dne.

Pakliže datový limit nabízených služeb nestačí vaší kapacitě ať už jednorázově z nečekaných důvodů nebo se jedná o dlouhodobější opakované problémy, doporučujeme kontaktovat ústředního administrátora.

 

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková tel. číslo 734 796 339, e-mail telefony@skaut.cz

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu