....

Chyba na stránce: Pospěšte, eshop zpracuje v pondělí poslední letošní objednávky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/1480-posledni-predvanocni-objednavky?autologin=1"

TISKOVÉ A DISTRIBUČNÍ CENTRUM

Posláním Tiskového a distribučního centra Junáka (TDC) je podporovat činnost běžných organizačních jednotek plněním úkolů, které přesahují jejich možnosti, a to zejména: zajištění vydávání, distribuce a prodeje knih, časopisů, propagačních materiálů a jiných publikací, provoz a rozvoj internetových a komunikačních nástrojů Junáka, zajištění celostátních projektů a akcí a dále zajištění aktivit souvisejících s propagací Junáka.

Pospěšte, eshop zpracuje v pondělí poslední letošní objednávky

Pokud chcete obdarovat své blízké nějakým pěkným skautským dárečkem, který si hodláte nechat doručit poštou, je právě teď ten nejvyšší čas na objednávku.

Do pondělí 19. prosince nejpozději

U objednávek z obchod.skaut.cz přijatých do pondělí 19. prosince garantujeme vyřízení v letošním roce. Doporučujeme ale nenechávat objednávky na poslední chvíli a radši si je v eshopu zadejte co nejdříve. Klidně hned dnes. Pošta bývá před svátky přehlcená a standardní termíny doručení se mohou znatelně prodloužit. Nemůžeme vám proto zaručit, že balík odeslaný v pondělí do Štědrého dne stihne přijít!

Nejlepší je nečekat a objednat hned. A vybírat je z čeho.

Mrknětě na vánočních nabídky, které se vyplatí:

Objednávky, které k nám dorazí od 20. prosince do konce roku, budou pravděpodobně vyřízeny až v novém roce. Pokud však bude objednávka zaregistrována ještě v roce 2016, obdržíte zboží s prosincovou fakturou, bez ohledu na to, že termín doručení bude až v lednu. Internetový obchod samozřejmě funguje nepřetržitě, pauza se týká jen samotného vyřizování objednávek.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 541x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu