....

Chyba na stránce: Posíláme novou metodiku do tisku. Do neděle je čas na poslední rychlé připomínky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/1825-do-tisku-posleme-novou-metodiku-do-nedele-je-cas-na-posledni-rychle-pripominky?autologin=1"

TISKOVÉ A DISTRIBUČNÍ CENTRUM

Posláním Tiskového a distribučního centra Junáka (TDC) je podporovat činnost běžných organizačních jednotek plněním úkolů, které přesahují jejich možnosti, a to zejména: zajištění vydávání, distribuce a prodeje knih, časopisů, propagačních materiálů a jiných publikací, provoz a rozvoj internetových a komunikačních nástrojů Junáka, zajištění celostátních projektů a akcí a dále zajištění aktivit souvisejících s propagací Junáka.

Posíláme novou metodiku do tisku. Do neděle je čas na poslední rychlé připomínky

Než nějakou publikaci zhmotníme tiskem, vždy vám dáváme šanci prolistovat si ji a poskytnout nám poslední zpětnou vazbu. U nové metodiky ke stezce a symbolickému rámci vlčat a světlušek to není jinak.

Pokud si publikaci prohlídnete a narazíte na nějakou očividnou chybu, budeme rádi, když nám ji nahlásíte. Můžete to udělat dvěma způsoby: přidat komentář k článku nebo nám napsat na tomas.vovsik@junak.cz. Ještě poznámka: u fotografií počítáme s výměnou za vhodnější.

Poslední termín pro zapracování připomínek je tuto neděli 17. května.

Metodika ke stažení


Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 699x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu