....

Chyba na stránce: Oceňte vedoucí inspirativním vánočním dárkem. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/2852-ocente-vedouci-inspirativnim-vanocnim-darkem?autologin=1"

TISKOVÉ A DISTRIBUČNÍ CENTRUM

Posláním Tiskového a distribučního centra Junáka (TDC) je podporovat činnost běžných organizačních jednotek plněním úkolů, které přesahují jejich možnosti, a to zejména: zajištění vydávání, distribuce a prodeje knih, časopisů, propagačních materiálů a jiných publikací, provoz a rozvoj internetových a komunikačních nástrojů Junáka, zajištění celostátních projektů a akcí a dále zajištění aktivit souvisejících s propagací Junáka.

Oceňte vedoucí inspirativním vánočním dárkem.

Skautské knihy

Nejlepší knihy, které jsme za poslední roky vydali nabízíme ve Vánoční akci za nevšední ceny. Možná, že váš rozpočet není moc velký? Uděláme vám radost!

Právě teď máte šanci doplnit knihovnu o tyhle výjimečné kousky jen za nákladovou cenu. Knihy Skautské století, Skautský oddíl, Skautské vize a Severka byly vydány ve spolupráci s Mladou Frontou, jsou určeny nejen pro skauty, ale i pro veřejnost a čekají na bližší seznámení s vámi.

Skautské století

Skautské století

Atraktivní příběh, který vykresluje uplynulé skautské století a propojuje jej s dneškem. Na 256 stranách velkého formátu na vás čeká na 800 unikátních a často nepublikovaných fotografií, kreseb a reprodukcí, dále dobové deníkové záznamy, reportáže a povídky. Kniha má encyklopedický řád řazený v čase, kapitoly jdou napříč jednotlivými údobími skautské historie. Dozvíte se, jak došlo k tomu, že skauti uspořádali první dětský tábor v Čechách, proč vymysleli podsadu, nebo jak rozšířili hry a táboření jako způsob trávení volného času. Kniha je tištěna celobarevně na kvalitním papíře s velkou gramáží a je ideální jako hodnotný dárek.

Skautské století za 245kč si můžete objednat tady.

 

Skautský oddílSkoutský oddíl

Skautský oddíl je volným pokračováním knihy Skautské století. Přináší pohled na stoletou činnost dvou nejdéle fungujících oddílů v Junáku – Dvojky a Pětky. Je kuchařkou jak vést dobrý oddíl plnou nápadů na činnost, příběhů, obrazů a metodických vychytávek. Kniha dostala takovou formu, jakou si zaslouží: pevné desky, kvalitní papír, barevné ilustrace a fotografie, profesionální grafiku.

Skautský oddíl za 148Kč najdete na eshopu zde.

Skautské vize

 

Skautské vizeKniha Skautské vize vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života. Životní osudy všech zpovídaných se různou měrou potkaly s fenoménem skautského hnutí. Všichni dotazovaní se ale shodují v tom, že skauting pro ně byl podstatným zdrojem zážitků, přátel a životní inspirace. Potěšte se přátelskými rozhovory se slavnými osobnostmi, které fandí skautingu a užijte si čtenářské volnosti. K rozhovorům se můžete vracet, číst je na přeskáčku nebo na pokračování. Myšlenky jsou inspirativní, ale plynou lehce a hladce. Třeba u rozhovoru s Tomášem Hanákem se snad každý musí nahlas zasmát.

Kupte si knihu Skautské vize za 80kč právě teď.

Severka

Dobrodružný román Severka je příběhem o prvních krůčcích skautského oddílu. Najdou se v něm skauti i jejich vedoucí. Knížku ilustroval Marko Čermák, kreslíř Rychlých šípů. Hvězdy nad hlavou a čtení nové knížky od hvězdného vypravěče skautských příběhů Miloše Zapletala. Obojí doporučujeme, klidně ve vzájemném propojení.

Severka za 98kč na vás čeká tady.

Všchny knížky najdete na našem eshopu: obchod.skaut.cz

Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1621x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu