....

Chyba na stránce: Uniklo vám něco? Prohlédněte si letošní výroční zprávu TDC. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/3872-vyrocka-tdc-2017?autologin=1"

TISKOVÉ A DISTRIBUČNÍ CENTRUM

Posláním Tiskového a distribučního centra Junáka (TDC) je podporovat činnost běžných organizačních jednotek plněním úkolů, které přesahují jejich možnosti, a to zejména: zajištění vydávání, distribuce a prodeje knih, časopisů, propagačních materiálů a jiných publikací, provoz a rozvoj internetových a komunikačních nástrojů Junáka, zajištění celostátních projektů a akcí a dále zajištění aktivit souvisejících s propagací Junáka.

Uniklo vám něco? Prohlédněte si letošní výroční zprávu TDC.

Vyšla výroční zpráva Tiskového a distribučního centra (TDC) za rok 2017. Je to pro nás příležitost stručně představit šíři toho, co děláme. Rádi bychom připomněli největší novinky, které se za loňský rok udály. Uniklo vám něco? TDC si klade za úkol vás kromě jiného zásobovat skvělými publikacemi a rozmazlovat vás příjemnými skautskými benefity. Posuďte sami, jak se nám to daří!

Prohlédněte si novou výročku TDC

Výroční zpráva je k dispozici ve formátu PDF, k zobrazení, stažení, sdílení či tisku.

Pracujte se skautskými časopisy

V červnu skončilo vydávání přílohy Skautského světa pro členy kmene dospělých – Magoš. Velký úspěch zaznamenal časopis Ben Já Mína, mimo skautIS si ho objednalo 500 předplatitelů – objednávají ho i mateřské a základní školy, různé dětské kluby nebo prarodiče vnoučatům. Časopisy jsme pětkrát ročně poslali průměrně na 49 408 adres. Kromě pravidelných příloh a drobných inzercí v nich členové Junáka našli v únoru plakát a metodiku ke Skautskému dobrému skutku a Ochutnávku odborek, v dubnu Výroční zprávu Junáka, v červnu krizovou kartičku pro vedoucí oddílů, v říjnu Roverský diář a Roverský začátek a v prosinci brožuru Vzdělávací akce. Všichni nováčci dostávají první číslo časopisu zdarma, k němu mohou dostat také brožuru pro rodiče nováčků.

Nakupujte snadno on-line

V roce 2017 jsme na e-shopu vyřídili 2 220 objednávek, to je přes 40 objednávek týdně. Obchod nabízí stovky publikací, e-knih, textilu, her a propagačních materiálů.

Nepřehlédněte nové knížky

Vydali jsme velkoknihu Ivančena – 70 let ve vzpomínkách a obrazech, Skautské odborky, Experimentální skautské stezky, Výroční zprávu Junáka za rok 2016, Příběhy ke skautskému slibu a zákonu, Vodáckou příručku ke kapitánské zkoušce vodních skautů, sbírku poezie něco nic a metodiku Globální a rozvojové cíle. Dotiskli jsme Cestu země fantasy, Čekatelskou zkoušku, Cestičku světlušek 1. stupeň, Stezku vlčat 1. stupeň, Zrcadlo mého srdce a Stopy vedou k Ivančeně. Vydané knihy jsou k dispozici také v elektronické podobě. Příručky a metodiky zdarma na www.skaut.cz/obchod; beletrie, deníky a rozhovory na www.kosmas.cz nebo www.palmknihy.cz (placené).

Sledujte SkautINFO a další skautská média

Staráme se kompletně o mediální obraz Junáka. Zajišťujeme služby tiskové mluvčí, vydáváme výroční zprávy a PF, vyhledáváme komunikační příležitosti, řešíme kampaně a staráme se o hlavní facebookové profily Junák – český skaut pro veřejnost (sleduje 34 394 lidí) a skautINFO pro členy (sleduje 5 375 lidí). Skautský instagram sleduje 10 500 lidí.

Pošlete pozvánku do Skautské energie

Stále držíme nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu na trhu – a to nejen pro skautské klubovny a základny, ale i jednotlivé domácnosti. V roce 2017 jsme zjednodušili vstup do SE dalším zákazníkům v okruhu známých našich členů a spustili k tomu mohutnou kampaň a nový web. Máme připojeno již přes 8 500 odběrných míst a denně přidáváme další. Za každou megawatthodinu získává Junák 25 Kč. Podrobné informace na zbrusu novém webu www.skautskaenergie.cz.

Využijte benefitů se členskou kartou

V roce 2017 si přes skautIS objednalo členskou kartu  2 733 lidí. Většina z nich může využívat slevovou síť EYCA. TDC zajistilo výrobu a distribuci 3x v průběhu roku. Platnost karet je od roku 2016 rozšířena na 3 roky (kromě varianty Student), většina zájemců tedy zatím platnou kartu má a větší objednávky očekáváme v roce 2019.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 740x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu