....

Chyba na stránce: Nové publikace a benefity. Nahlédněte do letošní výroční zprávy TDC - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/4480-vyrocka-tdc-2018?autologin=1"

TISKOVÉ A DISTRIBUČNÍ CENTRUM

Posláním Tiskového a distribučního centra Junáka (TDC) je podporovat činnost běžných organizačních jednotek plněním úkolů, které přesahují jejich možnosti, a to zejména: zajištění vydávání, distribuce a prodeje knih, časopisů, propagačních materiálů a jiných publikací, provoz a rozvoj internetových a komunikačních nástrojů Junáka, zajištění celostátních projektů a akcí a dále zajištění aktivit souvisejících s propagací Junáka.

Nové publikace a benefity. Nahlédněte do letošní výroční zprávy TDC

Vyšla výroční zpráva Tiskového a distribučního centra (TDC) za rok 2018. Je to pro nás dobrý způsob stručně představit šíři toho, co děláme. Rádi bychom připomněli největší novinky, které se za loňský rok udály. Víte, že posíláme několikrát ročně pět čísel časopisů na 51 500 adres, na Facebooku Junáka nás sleduje již více než 40 000 fanoušků a že kniha Špalek není návodem pro skauty, jak správně naštípat dřevo? 

Prohlédněte si novou výročku TDC

TDC si klade za úkol vás kromě jiného zásobovat skvělými publikacemi a rozmazlovat vás příjemnými skautskými benefity. Posuďte sami, jak se nám to daří! Výroční zpráva je k dispozici ve formátu PDF, k zobrazení, stažení, sdílení či tisku.

Pracujte se skautskými časopisy

Pět čísel časopisů bylo rozesláno průměrně na 51 500 adres. Kromě pravidelných příloh a drobných inzercí v nich členové Junáka našli v únoru plakát Mentoring a leták Rádci, v dubnu Výroční zprávu Junáka, plakát k výstavě ke sto letům republiky, příručku ČRDM Bezpečnost dětí a speciál kmene dospělých ke sto letům oldskautingu, v červnu leták s informacemi ohledně GDPR a leták k výstavě v Poštovním muzeu, v říjnu Roverský diářRoverský začátek a plakát k další výstavě, v prosinci brožuru Skautské vzdělávání a přehled skautských benefitů. Velké oblibě se i nadále těší časopis Ben Já Mína, který má nad rámec registrace objednáno na 500 předplatitelů – objednávají ho i mateřské a základní školy, různé dětské kluby nebo prarodiče vnoučatům.

Nakupujte snadno on-line

V roce 2018 jsme na e-shopu vyřídili 2 220 objednávek, to je přes 40 objednávek týdně. Obchod nabízí stovky publikací, e-knih, textilu, her a propagačních materiálů.

Nepřehlédněte nové knížky

Vydali jsme knihu rozhovoru s Tomášem Řehákem – Špalkem pojmenovanou Špalek – myšlenky v rozhovorech. Vyšla testovací verze handbooku Svět vlčat a svetlušek a 4. vydání obrázkové
historie Cestou k pramenům. Dotiskli jsme většinu programových publikací od Nováčků vlčat a světlušek přes Stezky skautů a skautek po Odborky.

Vetšina vydaných knih je k dispozici také v elektronické podobě. Příručky a metodiky zdarma na www.skaut.cz/obchod; beletrie, deníky a rozhovory na www.kosmas.cz nebo www.palmknihy.cz (placené).

Sledujte SkautINFO a další skautská média

Staráme se kompletně o mediální obraz Junáka. Zajišťujeme služby tiskové mluvčí, vydáváme výroční zprávy a PF, vyhledáváme komunikační příležitosti, řešíme kampaně a staráme se o hlavní facebookové profily Junák – český skaut pro veřejnost (sleduje 40 052 lidí) a skautINFO pro členy (sleduje 6 000 lidí). Skautský instagram sleduje 14 800 lidí.

Pošlete pozvánku do Skautské energie

Stále držíme nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu na trhu – a to nejen pro skautské klubovny a základny, ale i jednotlivé domácnosti. V roce 2018 jsme vybrali dva nové dodavatele - tentokráte
odděleně pro elektřinu a plyn a nově se smlouvou na dva roky. Prostřednictvím vylepšeného webu www.skautskaenergie.cz a kontinuální on-line kampaně se nám podařilo během roku zdvojnásobit počet odběrných míst. Za každou megawatthodinu získává Junák 25 Kč. Nabídněte tento benefit vašemu blízkému okolí!

Využijte benefitů se členskou kartou

V roce 2018 si pres skautIS objednalo členskou kartu 2 900 lidí. Většina z nich může využívat slevovou sít EYCA. TDC zajistilo výrobu a distribuci 3x v prubehu roku. Platnost karet je od roku
2016 rozšírená na 3 roky (krome varianty Student), většina zájemců tedy stále platnou kartu má a větší objednávky očekáváme v roce 2019.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 800x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu