....

Chyba na stránce: Únorový Skauting se řeší Mezi čtyřma očima! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/tdc-casopisy/skauting/1659-unorovy-skauting-se-resi-mezi-ctyrma-ocima?autologin=1"

SKAUTING

Metodický časopis pro dospělé v Junáku, kteří se zabývají (nejen) výchovou dětí a dalšími činnostmi, spjatými s chodem oddílů a středisek.

Únorový Skauting se řeší Mezi čtyřma očima!

Jsou věci, které je lepší řešit mezi čtyřma očima. Na přečtení únorového Skautingu vám ale budou stačit oči dvě!

titulka_skauting_unorNové číslo časopisu se na sklonku zimy vydává na tenký led témat, o kterých se příliš nemluví. Neznamená to ale, že se nedějí. Možná, že po přečtení článku o tom, co je to Fenomén sextingu budete dětem v oddíle lépe rozumět. A díky Sexuální výchově třeba pomůžete lépe porozumět některým věcem vy jim. Výprava s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí taky není lehkým tématem, může být ale hozenou rukavicí, kterou je po přečtení perfektního návodu snazší zvednout. Ať už v rámci Skautského dobrého skutku, nového projektu Junáka, nebo jen tak. 

Další část časopisu se ale naopak věnuje tématům, o kterých aktuálně hodně mluví. Chystáte se vytvářet výroční zprávu? Myslíme si, že je to výkladní skříň střediska a proto o ní píšeme. Měníme název - taky víc než aktuální téma, nemyslíte? O tom, co všechno se změní, píše Jerry. 

Nedostali se vaši roveři letos na vzdělávací kurz? Připravte pro ně oddílovou školu. Na ní můžete společně diskutovat třeba o tom, jak jsme na tom s Literární gramotností

Osobní tipy: Za přečtení rozhodně stojí sloupek náčelní Evičky o dívčím skautingu i tipy na to, jak využít Brainstorming a mindmapping v oddíle. 

Jenže - to není všechno! Všechno si můžete přečíst v papírovém časopise nebo po stáhnutí v pdfku.

 

Přejeme pěkné počtení a těšíme se na vaše reakce (co třeba říkáte na růžovou barvu obálky?).

za redakci časopisu

Káťa Šmajzrová

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 949x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu