....

Chyba na stránce: Získejte časopis zdarma pro vaše nováčky. Zaevidujte je do 10. listopadu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/tdc-casopisy/skauting/2820-ziskejte-casopis-zdarma-pro-vase-novacky-zaevidujte-je-do-10-listopadu?autologin=1"

SKAUTING

Metodický časopis pro dospělé v Junáku, kteří se zabývají (nejen) výchovou dětí a dalšími činnostmi, spjatými s chodem oddílů a středisek.

Získejte časopis zdarma pro vaše nováčky. Zaevidujte je do 10. listopadu!

Nestihli jste zadat všechny vaše nováčky z náborů do skautISu? Je nejvyšší čas. Když to stihnete do 10. listopadu, přijde jim spolu s uvítacím balíčkem pro rodiče i první číslo časopisu zdarma!

Využijte této příležitosti a seznamte své nové členy s časopisy ještě před placením registrace na rok 2017. Díky zajímavému obsahu pak nebudou váhat, jestli si časopisy s registrací objednat nebo neobjednat.

Včasná evidence nových členů ve skautISu není důležitá jen kvůli doručení prvního časopisu zdarma. Podle stanov Junáka - českého skauta se nováček stane členem organizace až po zapsání do skautISu. Teprve pak se na něj mohou vztahovat další výhody plynoucí z členství. Více informací k tomuto tématu najdete v článku Evidence osob ve skautISu. V neposlední řadě si zaevidováním členů usnadníte práci při samotné registraci. Na začátku roku tak máte polovinu práce za sebou.

Spoustu nováčků je ve věku benjamínků, pro které začal pravidelně vycházet nový časopis Ben Já Mína. Nezapomeňte jim ho přiřadit ve skautISu. Jak změnu provést nebo jak nastavit hromadné zasílání Ben Já Míny vedoucímu oddílu se dočtete v tomto článku.

Břetislav Krejsa
projekový pracovník pro skautské weby a interní komunikaci
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1177x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu