....

Chyba na stránce: Vyhodnocení Magoše - zapoj se! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/tdc-casopisy/skauting/3061-vyhodnoceni-magose-zapoj-se?autologin=1"

SKAUTING

Metodický časopis pro dospělé v Junáku, kteří se zabývají (nejen) výchovou dětí a dalšími činnostmi, spjatými s chodem oddílů a středisek.

Vyhodnocení Magoše - zapoj se!

Loni začala vycházet s časopisem Skautský svět také příloha MAGOS, určená členům Kmene dospělých. Po roce je tedy načase vyhodnotit úspěšnost pilotního projektu a rozhodnut se, zda a v jakém formátu má příloha pokračovat dál. Pomůžete nám?

Cílem a smyslem "Magoše" (název vznikl jako složení MAGazínu OS) je poskytovat členům KD informace o aktuálním dění v Junáku a metodicky podporovat jejich činnost v klubech. Jak se daří tyto cíle naplňovat chce nyní Náčelnictvo Junáka s pomocí vás, čtenářů, vyhodnotit.

Jak se zapojit do hodnocení?

V první řadě - do hodnocení časopisu se můžete zapojit i tehdy, pokud jste doposud žádné číslo Magoše nečetli. Seznámit se s přílohou můžete na webu casopisy.skaut.cz/magos. Tam najdete všechna čísla časopisu, včetně toho nejnovějšího, které do schránek dorazí v úterý. V něm bude vložen formulář pro hodnocení, který je možné zaslat poštou na adresu TDC.

Pokud to ale jen trochu půjde, prosíme vás o vyplnění online - na adrese www.skaut.cz/magos. Výsledky tak budeme mít dříve a snadněji zpracovatelné.

Co se bude s hodnocením dít dál?

Po dokončení sběru dotazníků (asi v polovině března) zpracujeme výstupy z nich a spolu s dalšími indikátory, stanovenými loni při startu projektu vytvoříme komplexní hodnocení pilotního ročníku Magoše. Na základě tohoto výstupu pak Náčelnictvo rozhodne o pokračování či nepokračování projektu, případně o jeho budoucí formě (například jestli se má příloha včlenit zpátky do časopisu Skautský svět, jak tomu bylo dříve).

Prosíme tedy všechny členy Kmene dospělých, aby se s časopisem (pokud ho nesledují pravidelně) seznámili a vyplnili dotazník k hodnocení. Samotný dotazník vám nezabere víc než 10 minut!

Kam teď? 

>> Magoš k přečtení <<

>> Dotazník k vyplnění <<

 

Děkujeme!

Za TDC
Kateřina Šmajzrová
koordinátorka skautských časopisů

 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1497x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu