....

Chyba na stránce: Odebírejte skautské časopisy emailem - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/tdc-casopisy/skauting/3809-odebirejte-skautske-casopisy-emailem?autologin=1"

SKAUTING

Metodický časopis pro dospělé v Junáku, kteří se zabývají (nejen) výchovou dětí a dalšími činnostmi, spjatými s chodem oddílů a středisek.

Odebírejte skautské časopisy emailem

Chceš si přečíst některý ze skautských časopisů, ale nemáš ho zrovna u sebe? Zajímá Tě obsah jiného časopisu, než dostáváš domů? Přihlaš se k odběru newsletteru "Časopisy, publikace"! Nejnovější časopisy v elektronické podobě dostaneš vždy po jejich vydání do své emailové schránky.

Jak na to:

  • Pokud již máte účet na Křižovatce, nejprve se přihlašte. Budete tak moci změnit nastavení přímo u vašeho účtu a nehrozí, že vám budou chodit novinky dvakrát. Formulář pro odběr novinek se vám předvyplní. Poté klikněte na tlačítko "Odebírej časopisy emailem".
  • Pokud účet nemáte, zadejte své jméno a emailovou adresu do formuláře níže a poté klikněte na tlačítko "Odebírej časopisy emailem".

 

Zajímají tě i další newslettery, které rozesíláme našim členům? Projdi si je na této stránce: https://krizovatka.skaut.cz/newsletter a změň si u nich nastavení odběru na "Ano".

Břetislav Krejsa
projektový pracovník pro skautské weby a interní komunikaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 949x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu